reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Oo a mozesz napisac cos wiecej jak sie umawialas na te nifty i skad mialas numer? Bo ta strona z ktorej ja bralam dawno nie byla aktualizowana i sie boje troche oszustwa
Jasne, już piszę. Nazwa której używamy jest chyba nieaktualna, bo wlasnie patrze ze na okładce testu mam nazwę Sanco. Nie wiem skąd jesteś i czy masz łatwy dostęp do wykonania tego badania. Ja sprawdziłam w necie i okazało się, ze w klinice w której mam cykliczne wizyty ginekologiczne ten test wykonują. Jestem z Warszawy. Na tym awaryjnym (kolejnym) usg byłam u prof. Dębskiej i ona powiedziała, ze jest kilka laboratoriów oferujących takie badania, ale Sanco jest robione na miejscu. Polska firma Genomed. Nie trzeba dzięki temu czekać na wyniki tak długo, jak w przypadku wysyłki zagranicznej. Jesli chodzi o kase dla lekarza, to szczerze wątpie, ze to mogłaby byc pobudka. Zdaje się, ze nie miałam obowiązku robic tego na skierowanie, wiec i nazwiska lekarza nie trzeba podawać. Ja podałam. Moge Ci doradzić, byś wybrała klinike lub szpital położniczy, oni tez oferują wyk.takiwgo testu. To zmniejszy ryzyko trafienia na oszustów. PS. Probli były pakowane przy mnie w specjalne pudełko i była przy nim instrukcja da pielęgniarki/położnej.
 
reklama
Jasne, już piszę. Nazwa której używamy jest chyba nieaktualna, bo wlasnie patrze ze na okładce testu mam nazwę Sanco. Nie wiem skąd jesteś i czy masz łatwy dostęp do wykonania tego badania. Ja sprawdziłam w necie i okazało się, ze w klinice w której mam cykliczne wizyty ginekologiczne ten test wykonują. Jestem z Warszawy. Na tym awaryjnym (kolejnym) usg byłam u prof. Dębskiej i ona powiedziała, ze jest kilka laboratoriów oferujących takie badania, ale Sanco jest robione na miejscu. Polska firma Genomed. Nie trzeba dzięki temu czekać na wyniki tak długo, jak w przypadku wysyłki zagranicznej. Jesli chodzi o kase dla lekarza, to szczerze wątpie, ze to mogłaby byc pobudka. Zdaje się, ze nie miałam obowiązku robic tego na skierowanie, wiec i nazwiska lekarza nie trzeba podawać. Ja podałam. Moge Ci doradzić, byś wybrała klinike lub szpital położniczy, oni tez oferują wyk.takiwgo testu. To zmniejszy ryzyko trafienia na oszustów. PS. Probli były pakowane przy mnie w specjalne pudełko i była przy nim instrukcja da pielęgniarki/położnej.
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Ja bede chciala nifty pro i to idzie do hong kongu. Ja bede robila w Gdyni albo Gdansku. W Poniedzialek mam dostac maila od tej babeczki i tam mam uzupelnic jakies dane itd i zrobic pierwszy przelew. Zazdroszcze ze mieszkasz w Warszawie, tam o wiele latwiej ze wszystkim.
 
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Ja bede chciala nifty pro i to idzie do hong kongu. Ja bede robila w Gdyni albo Gdansku. W Poniedzialek mam dostac maila od tej babeczki i tam mam uzupelnic jakies dane itd i zrobic pierwszy przelew. Zazdroszcze ze mieszkasz w Warszawie, tam o wiele latwiej ze wszystkim.
Czyli najpierw musisz zrobic przelew zaliczki? Hmm. W tej sytuacji rozumiem Twoje obawy.
 
Jestem po wizycie, dzidzia ma 3.5 cm, 10+3😀 wszystko dobrze, z wizyty też jestem zadwolona, lekarka choć mało rozmowna wszystko co najważniejsze powiedziała, założyła mi kartę ciąży, zleciła wszystkie badania, dostałam skierowanie na usg piersi i zapisałam sie na prenatalne 12.02. Od dziś jestem na L4. Jestem uspokojona i pełna dobrych myśli. Oczywiście tylko do prenatalnych. Trzymam kciuki za dziewczyny, które teraz się martwią o wyniki i wierzę ze będzie dobrze. Nie takie historie słyszałam, jak to lekarze namiawiali wręcz do terminacji ciąży wmawiajac wady a dziecko rodzilo sie zdrowe. Wiadomo, że nie przestaniemy się martwić ale trzeba sobie tłumaczyć, że będzie dobrze.
 
Witam nowe Koleżanki. Trzymam kciuki za wyniki. Ja 5 dni do prenatalnych i czekam jak na szpilach..
 
D
Dzień dobry sierpniowe Mamusie 😊 jak dziś samopoczucie? Ja skręciłam już komodę i biorę się za szafę (gdzieś trzeba trzymać tą tone ciuszków i pampersów) ♥💪💪

Czołem przy niedzieli!
Mnie jeszcze nie naszło na dzieckowe zakupy ☺️ Pewnie (jak zwykle) wszystko zostawię na ostatni moment 🙈
Póki co jestem w pracy i nie mam nawet pół dolegliwości, no moze poza takim lekko napiętym brzuchem. Niepokoiłam się tym nawet, na szczęście lekarz uspokoił i kazał się cieszyć tym, ze nic mi nie dolega, a nie doszukiwać problemu.
Moim największym rarytasem są teraz ziemniaki z wody, schłodzone w lodowce i jedzone na zimno 🤣 Istnie francuskie podniebienie...
Dobrego dnia dla Was!
 
Dobry... Moje samopoczucie ha z godziny na godzine opadał z sil [emoji16][emoji16][emoji16]hahahaha bo dzis do pracy.
Dzień dobry sierpniowe Mamusie [emoji4] jak dziś samopoczucie? Ja skręciłam już komodę i biorę się za szafę (gdzieś trzeba trzymać tą tone ciuszków i pampersów) [emoji3531][emoji123][emoji123]
 
reklama
Właśnie ja testu pappa tez nie robie bo by mi nieźle namieszlo, w każdej ciazy nadciśnienie ciaze rozwiązywane przed czasem, ost ciaza z cukrzyca i ZE, kazda ciaza z clexanem i acardem. Jezeli cos wyjdzie nie tak na usg wtedy zdecyduje sie na amnio
Serwus Szanowne!
Ja również sierpniowa. Termin na 10.08. Widzę, że pojawił się temat Nifty. Jestem na bieżąco, ponieważ chwile temu odebrałam wynik. Sytuacja podobna, czyli przeziernosc nieprawidłowa, na poziomie 2,7. Po pierwszym usg w te pędy poleciałam na drugie. Przeziernosc sie potwierdziła. W pappę sie nie bawiłam, bo wiek i nadciśnienie sporo by namieszalo. Test bardzo prędki, zwykle pobranie krwi. Zadzwoniono do mnie dziś, ze wynik juz jest. Wieeeelkie UFF! I mam pewność, ze bedzie dziewczę! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Witam Was najserdeczniej! Cieszę się, ze udało mi sie odnalezc to forum. D
 
Do góry