reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

U mnie w rodzinie istne baby boom 😅 moi dwaj kuzyni spodziewaja sie dziecka sierpien wrzesien. Dwaj dalecy na maj rowno 😅
To u nas podobnie moja kuzynka urodzila na poczatky stycznia. Szwagierka w zeszlym tygodniu za tydzien nastepna ma termin potem ja i miesiec po mnie kolezanka z pracy ktora niby "zarazilam"😂
 
reklama
Hej. Dopiero teraz bo wczoraj caly dzien mnie ta glowa bolala tak strasznie ze chłop chcial mnie na pogotowie po pracy zawieźć ale stwierdzilam ze jak nie przejdzie do rana to wtedy sie pojedzie. Naszczescie rano bylo juz lepiej.

U mnie tez wszyscy nie wiedza, poczekam na badania prenatalne ktore mam dopiero 19 lutego.

🙂🙂🙂
 
Hej. Dopiero teraz bo wczoraj caly dzien mnie ta glowa bolala tak strasznie ze chłop chcial mnie na pogotowie po pracy zawieźć ale stwierdzilam ze jak nie przejdzie do rana to wtedy sie pojedzie. Naszczescie rano bylo juz lepiej.

U mnie tez wszyscy nie wiedza, poczekam na badania prenatalne ktore mam dopiero 19 lutego.

🙂🙂🙂
Jejku, to jeszcze sporo czasu. W którym jesteś tygodniu? Ja mam prenatalne 28 stycznia, ale już wszyscy dookoła wiedzą bo musiałam iść na L4, a pracuję w korpo które jest jak mała wieś, plotki rozprzestrzeniają się z prędkością światła 🙈
 
Jejku, to jeszcze sporo czasu. W którym jesteś tygodniu? Ja mam prenatalne 28 stycznia, ale już wszyscy dookoła wiedzą bo musiałam iść na L4, a pracuję w korpo które jest jak mała wieś, plotki rozprzestrzeniają się z prędkością światła 🙈
Z miesiaczki jutro stuknie 9 tydzien, z usg nic mi ginekolog nie mowil, tylko tyle ze jest ok.
Ja tez na l4 do konca stycznia, we wtorek ide na wizyte i ma mi dac skierowanie na morfologie bo ostatnie zle wyniki wyszly ze mam anemie, i mowil ze z takimi wynikami jak tak dalej beda to przedluzy mi l4.
 
Hej. Dopiero teraz bo wczoraj caly dzien mnie ta glowa bolala tak strasznie ze chłop chcial mnie na pogotowie po pracy zawieźć ale stwierdzilam ze jak nie przejdzie do rana to wtedy sie pojedzie. Naszczescie rano bylo juz lepiej.

U mnie tez wszyscy nie wiedza, poczekam na badania prenatalne ktore mam dopiero 19 lutego.

[emoji846][emoji846][emoji846]
Ja mam prenatalne 17. [emoji4] W ogóle jakoś nie idzie mi chwalenie się ta ciąża, może faktycznie te prenatalne mnie magicznie odblokują [emoji16]
 
Ja mam prenatalne 17. [emoji4] W ogóle jakoś nie idzie mi chwalenie się ta ciąża, może faktycznie te prenatalne mnie magicznie odblokują [emoji16]
Też jestem jakaś taka przyblokowana i mam wrażenie (pewnie sobie wmawiam) że nikt się nie cieszy z tej ciąży a na pewno nie tak jak z pierwszej.
Kurcze muszę w końcu się umówić na prenatalne.
 
U mnie też coś inaczej powychodziło byłam u gina 16 stycznia i według usg było 7+4 a według mnie i okresu 8+6
A ktora to byla juz wizyta? Mi na pierszej wyszlo 10dni różnicy bo byl 5t4d a wf usg 4t1d jak dobrze pamietam a na drugiej juz sie skorygowalo i bylo 9t4d i 9t2d.
Lakarka tego nie skomentowala to sie poloznej spytalam i kazala sie nie martwic ze to sie jeszcze skoryguje
 
reklama
Ja mam prenatalne 17. [emoji4] W ogóle jakoś nie idzie mi chwalenie się ta ciąża, może faktycznie te prenatalne mnie magicznie odblokują [emoji16]
W pierwszej ciazy jakos inaczej to bylo, i na fb sie czlowiek chwalil juz pierwszym zdjeciem z usg zeby wszyscy wiedzieli, a teraz jakos nie mam ochoty oznajmić wszystkim 🙄
Moze pozniej to przyjdzie albo dopiero po porodzie 🤔
 
Do góry