reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Właśnie z mężem będziemy planować generalke w mieszkaniu po babci, 60m2. Mogłabyś orientacyjnie napisać, jaki u Ciebie był koszt remontu? Bo szczerze, to nie wiem ile pieniędzy trzeba będzie w to włożyć [emoji30]
Mieszkanko małe, 48m2 ale robiliśmy naprawdę generalny remont łącznie ze zrywaniem całej podłogi i jej "wnętrznosci" bo kupiliśmy "ruinkę". Z efektow jestem naprawdę zadowolona, nie wiedziałam, że z mieszkania w tak opłakanym stanie da się zrobić normalne. [emoji3] Kasy tyle pochłonęło, że nawet nie pytaj [emoji2357] [emoji23]
 
Ja czytam Cejrowskiego nowe wydanie o Orinoko. Właśnie dziś skończyliśmy z mężem oglądać Wiedźmina pierwszy sezon. Oglądamy też watahe :)
Czytałam Gringo i Rio Anaconda, świetnie się czyta, nawet jeśli jego poglądy są kontrowersyjne to ma facet talent do opisywania innych kultur, miejsc, ludzi. Wiedźmina też ogladamy, chociaż wolę książki, czytałam 15 lat temu i chyba odświeżę, bo wstyd - tak mało pamiętam. Wataha czeka, znajomi wczoraj debatowali nad ostatnim odcinkiem, chyba tylko ja nie oglądałam ani 1 sezonu 🤦‍♀️ i musiałam obiecać poprawę.
 
Ogarnelam temat z jej dieta, najtrudniejsze byly początki! Kiedys robilam no kopytka dla niej i osobno dla reszty. Teraz naleśniki, placki, kotlety w panierce, kluchy bez glutenu zupy zabielane mlekiem kokosowym jedzą wszyscy. Jedynie ciasto na pizze, makaron, słodycze, pieczywo, mleko musze miec te i te... I duzo patrze na składy np wędlin, sosów itd
Nie mam dla Ciebie żadnej dobrej rady. Pierwsza ciąża - bezsenność, mimo, że próbowałam niemal wszystkiego...., teraz też mam kłopot. Nie mogę zasnąć wieczorem, jak już usnę to ze trzy razy się budzę, najlepiej śpi mi się nad ranem i do południa, tylko, że wtedy mogę pospać jedynie w weekendy jak mam wolne... To jest przegwizdane bo człowiek wiecznie zmasakrowany i ziewający.... Współczuję, że musisz się z tym męczyć...



Trzymam kciuki z całych sił! Oby w szpitalu spotkał Cię ten cud [emoji176] Przesyłam Ci siłę i nadzieję! Trzymaj się, Akile!!!



To córcia trochę poszkodowana. jak sobie radzicie z dietą? Nauczyłaś się dla Niej gotować?
Sagonki - pychotka, koniecznie zbałamuć męża ;)
 
Właśnie z mężem będziemy planować generalke w mieszkaniu po babci, 60m2. Mogłabyś orientacyjnie napisać, jaki u Ciebie był koszt remontu? Bo szczerze, to nie wiem ile pieniędzy trzeba będzie w to włożyć [emoji30]
Nie do mnie pytanie ale u nas 106m2 wszystko od zera podłogi okna ściany hydraulika ogrzewanie elektryka 130000zł mam zapisane co i jak ile kosztowało jak będziesz chciała to Ci podeślę na priv
 
Czytałam Gringo i Rio Anaconda, świetnie się czyta, nawet jeśli jego poglądy są kontrowersyjne to ma facet talent do opisywania innych kultur, miejsc, ludzi. Wiedźmina też ogladamy, chociaż wolę książki, czytałam 15 lat temu i chyba odświeżę, bo wstyd - tak mało pamiętam. Wataha czeka, znajomi wczoraj debatowali nad ostatnim odcinkiem, chyba tylko ja nie oglądałam ani 1 sezonu [emoji2356] i musiałam obiecać poprawę.
Mam w planach przeczytać Wiedźmina, pewnie się zbiorę niedługo[emoji12]

A teraz zachowam się nie po koleżeńsku i podzielę się kolacją[emoji23]Domowy kebabik, tylko bułka pita kupiona[emoji12]Jem póki mogę, bo już jakiś ucisk w przełyku czuję i pewnie to dobre złego początki[emoji6]Plus prawdopodobnie znowu będę mieć cukrzycę ciążową więc tego typu dobroci mogą iść w odstawkę[emoji6]
IMG_20200105_193048.jpeg
 
Nie mam dla Ciebie żadnej dobrej rady. Pierwsza ciąża - bezsenność, mimo, że próbowałam niemal wszystkiego...., teraz też mam kłopot. Nie mogę zasnąć wieczorem, jak już usnę to ze trzy razy się budzę, najlepiej śpi mi się nad ranem i do południa, tylko, że wtedy mogę pospać jedynie w weekendy jak mam wolne... To jest przegwizdane bo człowiek wiecznie zmasakrowany i ziewający.... Współczuję, że musisz się z tym męczyć...

No wlasnie nad ranem zasypiam i wstaje przed południe.. Jestem na l4 wiec w sumie moge sobie pozwolić ale mecze sie strasznie w nocy...

Trzymam kciuki z całych sił! Oby w szpitalu spotkał Cię ten cud 💓 Przesyłam Ci siłę i nadzieję! Trzymaj się, Akile!!!



To córcia trochę poszkodowana. jak sobie radzicie z dietą? Nauczyłaś się dla Niej gotować?
Sagonki - pychotka, koniecznie zbałamuć męża ;)
 
reklama
Do góry