reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny a wy chodzi cie do gina prywatnie czy na nfz? Ja mam zamiar chodzic na nfz a raz w miesiącu wizyta plus usg prywatnie. Jednak do tego lekarza kam większe zaufanie.
NFZ i nie zamieniła bym mojego lekarza na innego
Fakt ze mruk jak nic nie mówi to nie mówi ale jak się rozgada to aż trza mu przerywać by się nie zapedzal
 
reklama
Chociaż w maju bylam u innego specjalisty w mieście 😎
Co sprowadza
*chciała bym zajsc w ciąże
(bylam po odstawieniu antykoncepcji długo letniej)
- no i jaki masz problem?? To się ru*** no chyba nie chcesz ze mną 🤣🤣🤣😁😎
 
Dziewczyny a wy chodzi cie do gina prywatnie czy na nfz? Ja mam zamiar chodzic na nfz a raz w miesiącu wizyta plus usg prywatnie. Jednak do tego lekarza kam większe zaufanie.
Ja chodzę prywatnie. Jakoś mam spokój psychiczny że gdyby co mam numer od gina zawsze mogę zapytać gdy coś będzie mnie niepokoić. I usg na każdej wizycie. Wizyta trwa dobre 40 minut. W pierwszej ciąży chodziłam na nfz i się jakoś zawiodłam.
 
Ja teraz chodzę na NFZ, usg robiłam prywatnie bo tu pierwsze to dopiero robią te prenatalne/genetyczne. Niemniej coś czuję, że będę jednak też prywatnie bo ponoć ten lekarz nie wystawia w ogóle zwolnień.
 
Ja jak narazie chodzę prywatnie bo na NFZ to dopiero na styczeń mam A że pracuje fizycznie i 1 poronilam więc poszłam jak najszybciej prywatnie ale lekarz jest naprawdę super odpowie na każdą pytanie nawet to najgłupsze
Mam 3 dzieci A czuje się jak by to była moja pierwsza ciąża heheh
Dziś jestem wypompowana przeczyscilo mnie tak że czuje się totalnie pusta nawet nie czuje żadnych objawów ciazowych
 
reklama
Do góry