reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja pół dnia w pracy nadrabiałam;D
U mnie sylwester przed TV z mężem, piesełem i picolo;D
A co się stało czemu zwolnienie?
Kochana niestety wczoraj rano powtórzyło mi się plamienie. Byłam znowu na sor na szczęście trafiłam na mojego lekarza prowadzącego (uff). Lekarz zakwalifikował moją ciążę jako zagrożoną i muszę dużo odpoczywać. A niestety praca stojąca i w chemii. Z dwojga złego odpocznę trochę. Widziałam za to wczoraj fasolę, jest dorodna ❤️, tworzy się łożysko. Za to duphaston + no-spa 4x dziennie.
 
Kochana niestety wczoraj rano powtórzyło mi się plamienie. Byłam znowu na sor na szczęście trafiłam na mojego lekarza prowadzącego (uff). Lekarz zakwalifikował moją ciążę jako zagrożoną i muszę dużo odpoczywać. A niestety praca stojąca i w chemii. Z dwojga złego odpocznę trochę. Widziałam za to wczoraj fasolę, jest dorodna ❤, tworzy się łożysko. Za to duphaston + no-spa 4x dziennie.
Praca faktycznie nieciekawa.. wiec lepiej, że teraz będziesz w domu;)
Gratulacje w takim razie, skoro dzidzia pięknie rośnie to na pewno będzie dobrze, musisz tylko stosować sie do zaleceń lekarza:D
 
Ale dziś u mnie chandra
Zero chęci do uśmiechu zero chęci do przebywania w towarzystwie
Z moim się poklocilam i stwierdziłam ze placzek ze mnie...
Brrr
A myślałam że poranek będzie tylko taki piorunski :/
 
Ale dziś u mnie chandra
Zero chęci do uśmiechu zero chęci do przebywania w towarzystwie
Z moim się poklocilam i stwierdziłam ze placzek ze mnie...
Brrr
A myślałam że poranek będzie tylko taki piorunski :/
My sie wczoraj poklocilismy. Juz pare dni sie zbieralo. Skonczylo sie na łzach 😂😂 nie wiem nawet dlaczego.. dawno klotni nie bylo i moj M podsumowal „no tak, raz na jakis czas trzeba”😅 ale oberwalo mu sie doslownie za wszystko
 
@GabrielaNowak85 zarazilas mnie snami
Śniło mi się że mój z racji pracy koncertowej jak co weekend był w pracy, odeszły mi wody i zamiast na pogotowie dzwonić wsiadlam sobie w autko.. Starszak obok... Jechaliśmy słuchając zdrajce metalu i nagle mlode mamo ONA już z ciebie wyszła i zamiast jechać na szpital wróciliśmy do domu 😬😬
Kochana, sen przedziwny 😶 często śnią Ci się rzeczy związane z porodem? Ciążą? Bo mi praktycznie wcale. Dzisiaj znów śnił mi się ten sam park, tylko tym razem spacerowałam po nim i czułam że ktoś mnie obserwuje a do chłopa nie mogłam się dodzwonić, i niby nic strasznego, ale widziałam z daleka jakieś dziwne postaci, ubrane na czarno, w kapeluszach, bałam się jak cholera. Obudziłam się spocona jak prosiak 🙈
 
Kochana, sen przedziwny 😶 często śnią Ci się rzeczy związane z porodem? Ciążą? Bo mi praktycznie wcale. Dzisiaj znów śnił mi się ten sam park, tylko tym razem spacerowałam po nim i czułam że ktoś mnie obserwuje a do chłopa nie mogłam się dodzwonić, i niby nic strasznego, ale widziałam z daleka jakieś dziwne postaci, ubrane na czarno, w kapeluszach, bałam się jak cholera. Obudziłam się spocona jak prosiak 🙈
Nie, poraz pierwszy ciazowy sen
Ale twoje sny są przerażające🙄
 
reklama
Nie, poraz pierwszy ciazowy sen
Ale twoje sny są przerażające🙄
Mi się jeszcze nic związanego z ciążą nie śniło 🤔 pamiętam za to kilka ciężkich snów o ciąży sprzed czasu kiedy w niej byłam 🤔 ale moje sny aktualnie poza strachem krążą wokół upodlonka z upokorzonkiem więc myślę że są odzwierciedleniem ukrytych pragnień 😂
 
Do góry