reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ale dziś u mnie chandra
Zero chęci do uśmiechu zero chęci do przebywania w towarzystwie
Z moim się poklocilam i stwierdziłam ze placzek ze mnie...
Brrr
A myślałam że poranek będzie tylko taki piorunski :/
Ja tak miałam dwa dni i mam wrażenie ,że sama prowokowałam,żeby tylko się pokłócic.Taka wredna i czepialska sie zrobiłam.Potem siedziałam sama w pokoju i wylam w poduszkę [emoji41]
To hormony tak szaleją?
Dobrze ,że jest na co zgonic [emoji39]
 
reklama
Eh z tymi facetami [emoji57] mój się upadł żeby iść na Sylwka do szwagierki, ale ja jestem przeciwna raz, że młody chory a dwa to ja wiem jak to się skończy, że będę się modlić żeby jechać już do domu, a ten się będzie bawił w najlepsze jak złapie smaki... Na trzeźwo mówi, że po północy wracamy, ale ja swoje wiem[emoji2962]
 
Kochana niestety wczoraj rano powtórzyło mi się plamienie. Byłam znowu na sor na szczęście trafiłam na mojego lekarza prowadzącego (uff). Lekarz zakwalifikował moją ciążę jako zagrożoną i muszę dużo odpoczywać. A niestety praca stojąca i w chemii. Z dwojga złego odpocznę trochę. Widziałam za to wczoraj fasolę, jest dorodna ❤, tworzy się łożysko. Za to duphaston + no-spa 4x dziennie.
Powodzenia. Ja juz 2 tydzien na l4. Zadnych plamien itp nie mialam ale ze względu na dlugie starania odrazu luteina +no spa. Dzis mam kontrolna wizyte u gina. Mam nadzieje, że serduszko juz bedzie i ze wszystko będzie dobrze. Dopadło mnie 3 dni temu przeziębienie, poza katarem, kichaniem nic mi nie dolega. Wybralam sie dzis do internisty, stwierdził, że to przeziębienie bakteryjne i że dobrze byłoby wziąć antybiotyk. Ale ze względu na moj stan zadecydować ma o tym ginekolog
 
To hormony tak szaleją?
Dobrze ,że jest na co zgonic
emoji39.png

Niby tak ale mnie one przerastaja
Gdzie ten cudowny "stan błogosławiony" w uśmiechu i radości?! Przecież ja obecnie pozabijala bym połowę ludzi co wokół mnie się kręci 🤷‍♀️😁
 
Super ze serduszko juz widzialas! Który to. Tydzien?
Jestem po badaniu i usg. Wszystko jest w porządku! Zarodek 0.45cm z bijącym serduszkiem. Ciąża idealnie według wieku. Dostałam receptę na Duphaston 2x1 oraz zalecenie acard 1x75mg ze względu na mięśniaka 37mm którego mam przy ujściu szyjki macicy. Te bóle krzyża i pobolewanie w podbrzuszu są jego przyczyna. Witaminy prenantal uno lub podobne tez już mam wprowadzić do diety. Za 2 tyg mam powtórzyć Usg żeby sprawdzić czy zarodek rozwija się prawidłowo.
 
Dziewczyny a wy chodzi cie do gina prywatnie czy na nfz? Ja mam zamiar chodzic na nfz a raz w miesiącu wizyta plus usg prywatnie. Jednak do tego lekarza kam większe zaufanie.
 
Dziewczyny a wy chodzi cie do gina prywatnie czy na nfz? Ja mam zamiar chodzic na nfz a raz w miesiącu wizyta plus usg prywatnie. Jednak do tego lekarza kam większe zaufanie.
Pierwszy raz u lekarza byłam prywatnie, bo to polecony i zależało mi, żeby iść do niego względnie wcześnie, ale teraz już umawiam się do niego na NFZ bo przyjmuje prywatnie i państwowo w tym samym szpitalu. Ale chyba jakby był tylko prywatnie też bym chodziła, bo mu ufam.
 
reklama
Do góry