reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

To może faktycznie 35, ja się jeszcze nie łapię, dlateogo jakoś nigdy nie przywiazywalam do tego wagi [emoji85]
Dlatego najlepiej u swojego gin pytać, bo ceny maga się różnić w obrębie każdego Landu, a nawet miasta. [emoji4]No jasne, że wytycznych jest więcej niż tylko wiek, ale jak to on jest jednym z tych 'najbardziej popularnych' wskazań. [emoji4]
Na prenatalne trzeba mieć skierowane?
Jeśli idziesz prywatnie nie trzeba ale jak na nfz to tak. Kolejnym kryterium jest poronienie. W ciąży z drugim synem miałam robione na nfz badania prenatalne w pierwszej ciąży za wszystko płaciłam.
 
reklama
Mam dokładnie tak samo [emoji57] a dziś mnie normalnie boli żołądek jak chodzę to czuję bardziej ten ból [emoji24]
Mam podobnie na mięso patrzeć nie mogę a szczególnie na kurczaka...słodycze czasami są spoko a czasami nie ryby też różnie a najlepsze jest to że jak zjem coć bo mam na coś ochotę to na drugi dzień nie mogę patrzec już na t i coraz mniej możliwości jedzenia się robi ...
 
Hej dziewczyny!
Ja dzisiaj dosc leniwie, czekam jak na szpilkach kiedy zaczna z pracy qydzwaniac ale poki co cisza 😂😂 ciesze sie ze juz nie musze tam jezdzic 😅 -wiem wiem zrobie sie leniwa kwoka 😂
Po sniadanku bylam z corcia na placu zabaw. Ale wialo jak cholera wiec po 45 min wrocilysmy do domu. Teraz leci sobie shrek i odpoczywamy a pozniej sie biore za obiad.
wczoraj mialam kolezanki z liceum w domu i okazalo sie ze jedna zaciazyla ijest 3tyg przede mna.
Co do prenatalnych to ja chodze do takiego malzenstwa prywatnie i dzieki Bogu on robi wiec nie musze szukac a cenowo jakos nie tragicznie 🙂
 
f2w3yx8drrl3y0zt.png

Mam dokładnie tak samo [emoji57] a dziś mnie normalnie boli żołądek jak chodzę to czuję bardziej ten ból [emoji24]
to może jakieś kropelki na żołądek..
 
Hej dziewczyny!
Ja dzisiaj dosc leniwie, czekam jak na szpilkach kiedy zaczna z pracy qydzwaniac ale poki co cisza 😂😂 ciesze sie ze juz nie musze tam jezdzic 😅 -wiem wiem zrobie sie leniwa kwoka 😂
Po sniadanku bylam z corcia na placu zabaw. Ale wialo jak cholera wiec po 45 min wrocilysmy do domu. Teraz leci sobie shrek i odpoczywamy a pozniej sie biore za obiad.
wczoraj mialam kolezanki z liceum w domu i okazalo sie ze jedna zaciazyla ijest 3tyg przede mna.
Co do prenatalnych to ja chodze do takiego malzenstwa prywatnie i dzieki Bogu on robi wiec nie musze szukac a cenowo jakos nie tragicznie 🙂
Zazdroszczę Ci tego wolnego:D Myśle że wcale się nie rozleniwisz za bardzo;D Ja w pracy...
 
Witam się i ja trochę późno ale byłam na glukozie ciężko było ale dalam radę mąż też na szczęście wytrzymał 😁😁 pierwsza godzina po glukozie był maskaryczna już myślałam że będę mnie z podłogi zbierać 😆😆
 
Jestem po badaniu i usg. Wszystko jest w porządku! Zarodek 0.45cm z bijącym serduszkiem. Ciąża idealnie według wieku. Dostałam receptę na Duphaston 2x1 oraz zalecenie acard 1x75mg ze względu na mięśniaka 37mm którego mam przy ujściu szyjki macicy. Te bóle krzyża i pobolewanie w podbrzuszu są jego przyczyna. Witaminy prenantal uno lub podobne tez już mam wprowadzić do diety. Za 2 tyg mam powtórzyć Usg żeby sprawdzić czy zarodek rozwija się prawidłowo.
 
Laski powiem Wam z ręką na sercu że dziś pierwszy raz odkąd wiem o ciąży czuje się źle. Jest mi niedobrze,mam mdłości,kręci mi się w głowie 😬 do tego ból brzucha jak na biegunkę 😕 oby jakoś wytrzymac do tej wizyty 🤣
 
reklama
Jestem po badaniu i usg. Wszystko jest w porządku! Zarodek 0.45cm z bijącym serduszkiem. Ciąża idealnie według wieku. Dostałam receptę na Duphaston 2x1 oraz zalecenie acard 1x75mg ze względu na mięśniaka 37mm którego mam przy ujściu szyjki macicy. Te bóle krzyża i pobolewanie w podbrzuszu są jego przyczyna. Witaminy prenantal uno lub podobne tez już mam wprowadzić do diety. Za 2 tyg mam powtórzyć Usg żeby sprawdzić czy zarodek rozwija się prawidłowo.
Super wieści 🙂 Gratulacje ♥️
 
Do góry