reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Witam sie po swiatach poczytuje co u was ale niemam czasu pisac teraz znalazlam chwilke.
Gratuluje wszystkim nowym sierpniowka fajnie ze nas coraz wiecej.
Co do grupy bylam ma forum kwietniowek 2018 a potem przenioslysmy sie na Facebook i tak do dzisiaj mamy grupe prywatna ze nikt nie moze nas znalezc wiec to fajna sprawa poniewaz zamieszczamy tam swoje zdjecia i swoich dzieci.

Tule wszystkie mamy ktore stracily swoje fasolki. I trzymam kciuki aby nastepnym razem udalo sie bez komplikacji.

U mnie dzis 7t 2d objawow niemam praktycznie zadnych po za tym ze jej jestem glodna to mnie muli i moge jesc i jesc piersi lekko pobolewaja ale jak nie zwracam uwagi to nawet niepamietam no i wydzieliny jest duzo ze nawet w pracy lece do ubikacji sprawdzac czy nic sie nie dzieje. Wizyta 13 wiec to juz bedzie lecial 10 tydzien musze badania porobic 8 jak bede muala wolne a potem po wizycie ide na L4 poniewaz mnie wyganiaja 😜
 
Ja po wizycie lekarz powiedział mi na pocieszenie że jeszcze 2-3 tyg i przejdzie 😥 w poniedziałek krzywa cukrowa i powtórka tsh. Jak schudnę jeszcze 2 kg to wtedy pilnie do niego i następną wizyta doperio za 4 tyg jak wszystko będzie dobrze. Nasze baby ma juz 17mm rośnie szybciutko wszystko jest z nim dobrze 😊
 
Ja po wizycie lekarz powiedział mi na pocieszenie że jeszcze 2-3 tyg i przejdzie 😥 w poniedziałek krzywa cukrowa i powtórka tsh. Jak schudnę jeszcze 2 kg to wtedy pilnie do niego i następną wizyta doperio za 4 tyg jak wszystko będzie dobrze. Nasze baby ma juz 17mm rośnie szybciutko wszystko jest z nim dobrze 😊
Karola a ile już schudlas?
17mm 🥰🥰
 
No ja tylko cytuje co nam mówila dietetyk na szkole rodzenia, trzymam się tego, bo w sumie sensownie mowila
Ok, aż z ciekawości przerzucilam googla i chyba wiem o co chodzi. Generalnie kiedyś mówiono, że kawa, herbata i alkohol działają moczopędnie, co za tym idzie... Im więcej pijesz, tym więcej wysiusiasz, wiec lepiej nie pic. Ale badania pokazują, że kawa, herbata i alkohol działają praktycznie tak samo moczopędnie jak... Woda. I żadne nie jest odwadniajace [emoji4]
Więc śmiało, pijcie ile wlezie, bo herbatka wchodzi dużo prościej w zimie, niż woda ;)
 
Ok, aż z ciekawości przerzucilam googla i chyba wiem o co chodzi. Generalnie kiedyś mówiono, że kawa, herbata i alkohol działają moczopędnie, co za tym idzie... Im więcej pijesz, tym więcej wysiusiasz, wiec lepiej nie pic. Ale badania pokazują, że kawa, herbata i alkohol działają praktycznie tak samo moczopędnie jak... Woda. I żadne nie jest odwadniajace [emoji4]
Więc śmiało, pijcie ile wlezie, bo herbatka wchodzi dużo prościej w zimie, niż woda ;)
Ino ile herbaty można wypić? No bo to też kofeina 🤔 ja przed ciążą uwielbiam herbatę z miodem i cytryną a teraz bardzo średnio 🙈 ale woda też mi nie wchodzi, dzisiaj wypiłam w sumie 2,25 litra płynów i nie wleję w siebie nawet małej łyżeczki już 😆
 
reklama
Do góry