reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Matko dziewczyny, ale się rozpisałyście. Jestem jak najbardziej za zamkniętym forum 😁 można pomyśleć o jakiejś grupie na fejsie, bo wygodniej się pisze 😉
Witam nowe ciężarówki 😊😊
Ja dziś z rodzinką wybrałam się nad morze, połazić i dotlenić się, mimo, że zmarzłam to powietrze cudowne i mega fale 😉
Teraz pod kocykiem i czekam na herbatkę z pomarańczami i miodem 😁😁
Na zaparcia dziewczynki ja używam espumisan regularnie i problem z głowy, ewentualnie polecam wodę z ogórków kiszonych- działa cuda 🙈🙈🙈
Co do wody staram się pić 2 litry dziennie, tyle, że lekko gazowaną, bo inna mi nie wchodzi, ale kilka dni przed wizytą zamieniam na zwykłą żeby jelita nie były zagazowane bo kiepsko widać wtedy na USG 😁
 
reklama
Dziewczyny czy Wam też się tak kręci w głowie? Ja prawie non stop się czuję jakbym na jakimś kacu była. Dzisiaj dodatkowo odkryłam, że mam temp 37.1 i ogólnie czuję się jakby mnie dopadało przeziębienie :( Doświadczone Mamusie czy to normalne??
Nie mam pojęcia, z tego co czytam objawy mogą wystawić praktycznie z każdego poziomu w naszych ciałach, już były na forum dziewczyny które w ciąży czuły się jak przeziębione. A może faktycznie coś Cię bierze?
Na fejsie jest grupa Sierpniowe mamy 2020 🤔
 
Ja w pierwszej ciąży wodę mogłam pić litrami a teraz jest blee [emoji23] ale ostatnio żeby nie było to dodaje do niej cytrynę i jakoś lepiej wchodzi może też taką spróbujesz? [emoji3526]
Dziękuję za miłe słowa [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Co do picia wody, to ciężko idzie. Niestety nie daje rady pić nawet 1,5l wody dziennie [emoji43]. Chociaż jak kładę się spać i jak wstaje, to mam takiego kapcia w buzi. Ale co wypije więcej niż kilka lykow to czuję jak mi ta woda podchodzi do gardła. Mogę wypić szklanke soku, ale przez dłuższy czas czuje dyskomfort. Nie mieści mi się w brzuchu po prostu! [emoji23]
 
Ja prawie cały czas mam temperaturę 37, kręci się w głowie i jestem osłabiona. Myślę, że to zależy od organizmu, jak sobie radzi z nową sytuacją. Ale mogę się mylić [emoji4]
Dziewczyny czy Wam też się tak kręci w głowie? Ja prawie non stop się czuję jakbym na jakimś kacu była. Dzisiaj dodatkowo odkryłam, że mam temp 37.1 i ogólnie czuję się jakby mnie dopadało przeziębienie :( Doświadczone Mamusie czy to normalne??
 
A co to za syrop jeśli można wiedzieć? Też mam z tym problem [emoji849]
Znam ten problem. Ja mam od dłuższego czasu większe problemy z tym. Czasami mnie to do łez doprowadza :( często łykałam tabletki na przeczyszczenie bo bol brzucha był nie do wytrzymania. Dosłownie dzisiaj zamówiłam syrop który można brać w ciąży bo tak się nie da żyć.
 
Z tym nadrabianiem wody po kawie i herbacie to też nie do końca tak... Do dziennego spożycia płynów liczymy wodę, kawę, herbatę i zupy. Wiem, że na pewno bez cukru ale nie jestem pewna jak kawa z mlekiem. Trzeba poszukać w necie w jakiś wiarygodnych źródłach dokładnie co i jak [emoji16]
No ja tylko cytuje co nam mówila dietetyk na szkole rodzenia, trzymam się tego, bo w sumie sensownie mowila
 
reklama
Witaj kochana wsrod sierpniówek [emoji847] napewno wszystko będzie dobrze i fasolka będzie się rozwijała prawidłowo[emoji3526] tego Ci życzę z całego [emoji3590]
Witam i ja :)! Czytam Was praktycznie od poczatku ale dopiero postanowiłam napisać :)! U Nas jest dzisiaj 7+6 termin ma 10 sierpnia, usg ostatnie w 6+5 i piekne serduszko słyszałam :) wg CRL i ostatniej miesiaczki wychodzi tak samo :)
W lipcu poronienie, pozniej nie udawało sie zajść, a teraz mam swoja fasolke :)!
Niestety od kilku miesiecy zmagam sie z zapaleniem pecherza nawracajacym i właśnie kończe drugi antybiotyk w ciaży :( pierwszy raz trafiłam do szpitala z krwiomoczem w 5 tyg ciąży
To będzie moje pierwsze dziecko i mam nadzieje, że wszystko bedzie dobrze u Nas wszystkich :)
Pozdrawiam
 
Do góry