reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jestem po wizycie. Dzieci mają 4.13cm i 4.09cm. Pytałam się Pani doktor o badanie prenatalne ale powiedziała że na NFZ nie można zrobić tego badania. Jedynie przysługuje osobą po 35roku życia. Więc muszę się zapisać do innego lekarza na prywatnie?
 
reklama
Lena882 Pani doktor nie zaproponowała ci jakiejś przychodni w której wykonują to badanie prywatnie?

Gratuluje wizyt. Świetnie wieści. :)
 
Jestem po wizycie. Dzieci mają 4.13cm i 4.09cm. Pytałam się Pani doktor o badanie prenatalne ale powiedziała że na NFZ nie można zrobić tego badania. Jedynie przysługuje osobą po 35roku życia. Więc muszę się zapisać do innego lekarza na prywatnie?

Wystarczy , że lekarz widzi jakąś nieprawidłowość i może wtedy wystawić skierowanie na NFZ. Tylko jakiś powód musi wpisać więc sama wiesz o co chodzi...

Wszystkim gratuluję udanych wizyt!
 
Lena882 Pani doktor nie zaproponowała ci jakiejś przychodni w której wykonują to badanie prywatnie?

Gratuluje wizyt. Świetnie wieści. :)

Ja bym doradzała prenatalne zrobić w innym miejscu skoro sama ci tego nie zaproponowała. Masz też spojrzenie innego lekarza na wypadek jakby ta pani doktor czegoś nie dostrzegła.
 
Laski, ale się wystraszyłam! Nagle zachciało mi się do wc, na "dwójkę". Oczywiście jak na złość nie szło. Mega zatwardzenie, myślę sobie. I nagle miałam takie silnie wypchnięcie, że poczułam jakby mi się wszystko z przodu otwierało! Bałam się papierem podetrzeć, żeby krwi nie zobaczyć. Co chwilę sprawdzam majtki, czy nic się nie dzieje. Ból i szczypanie są do teraz. Jejku, koszmar!
 
@Kattrina, „ptaszek” jak miał wyrosnąć to na pewno już wyrosnal tylko go nie widac bylo [emoji16]
@lena882 to za prenatalne dwójki dzieci pewnie musisz zaplacic podwojnie? [emoji33]
Ja dzis biedniejsza o 300 zl a dziecko trzeba bylo szturchac glowica do USG zeby sie obudziło i choć trochę poruszało :D
 
reklama
Ja mam właśnie teraz z tym problem. Bo zmieniam co chwilę nastrój tak sama z siebie. Nie wiem czy to przez hormony czy po prostu już mi z lekka odbija
Ja też mam humory najczęściej dostaje się mojemu mężowi, nie wiem jak on ze mną wytrzyma do porodu. Zmienna jestem mocno z samego rana miałam doła bo myślałam o jutrzejszej wizycie a za dwie godziny humor się mi poprawił i pojechałam po zakupy, dla mnie samej jest to dziwne
 
Do góry