reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Spina super, brawa dla Pana Domu :D

Zocha u mnie było podobnie i pomimo, że późniejsze ciąże zakończyły się szczęśliwie to i tak ten lęk gdzieś jest ehh
 
Gratuluje dziewczynom po prenatalnych dobrych wynikow, a za te ktore maja przed soba badania trzymam mocno kciuki.

Ja mam prenatalne 01.02 juz sie doczekac nie moge, mimo ze strasznie sie boje co wyjdzie przez te moje ciagle chorobsko. Na plec bedzie pewnie za wczesnie bo to bedzie dopiero 11t 3d wg usg. Ech trzymam kciuki wciaz za dziewczynke [emoji847]
 
U mnie mocy brak :( położyłam chłopców na drzemke, leżę i łapie oddech.. A w kuchni aż straszy :( dobrze, że obiad mam od wczoraj
 
Witajcie dziewczyny. Kolejne super wieści:) gratulacje :)
Ja dzisiaj też się czuje super. W ogóle mnie nie mdli i się też martwię czy aby wszystko ok. W poprzedniej ciąży straciłam moje kruszynki właśnie na przełomie 13 /14 tygodnia. Bardzo się martwię. Ten czas zbliża się.... a ja w strachu :(
Będzie dobrze, trzeba mieć tylko same pozytywne myśli :) ja dziś też dobrze się czuje, pojadę na miasto zrobię jakieś zakupy, dobry dzień trzeba wykorzystać :)
 
Dzisiaj też mam dobre samopoczucie, a czytając tak dobre wieści, jeszcze lepsze. :)
Dzisiaj może w końcu pójdę na spacerek, ale nie długi bo czuję, że się jakieś przeziębienie może przypałętać. :( boli mnie ucho lewe, ale nie mam pojęcia czy to nie od zęba. Całe szczęście na 19.02 się zapisałam do dentysty, więc jak coś się tam robi to sprawdzi od razu.

Czekam na kolejne dobre wiesci.:-) :)
 
Będzie dobrze, trzeba mieć tylko same pozytywne myśli :) ja dziś też dobrze się czuje, pojadę na miasto zrobię jakieś zakupy, dobry dzień trzeba wykorzystać :)
Ja mam właśnie teraz z tym problem. Bo zmieniam co chwilę nastrój tak sama z siebie. Nie wiem czy to przez hormony czy po prostu już mi z lekka odbija
 
Cześć dziewczyny!! Ostatnio same dobre wieści na forum, aż miło poczytać. Gratuluję wszystkim udanych wizyt.

Ja dzis na samopoczucie nie narzekam. Od rana czuję się dobrze. Ostatnio to żadnych dolegliwości ciążowych nie odczuwam i ze snem też nie mam problemu.

Zochaa90 ja tez mam problem z tym nastrojem. Ostatnio często mi smutno i nie wiem dlaczego, bo nie mam powodów do smucenia się. Więc myśle, że to może tak hormony wpływają na mnie.
 
Kara88 ja polecam pić len mielony. Też mam problem z zaparciami bo biorę żelazo w tabletkach bo mam niedobór przez co anemia. Lekarka poleciła mi pić len mielony i pomaga. Zaparzam sobie trzy razy dziennie 1 łyżeczkę i zalewam 3/4 szlanki gorącej wody.
 
reklama
Dziewczyny moja fasolka rośnie zdrowo. Wszystko jest w porządku. Kamień z serca. Przezierność 2,0 a dzidzia 6,6cm. Trisomie prawidłowe , także ryzyko wad znikome. Niestety płci nie poznałam, lekarz twierdzi, że na tym etapie można się mocno pomylić. Nic tam widocznego nie wyrosło, więc być może dziewczynka, ale to domysły.
Nie wiecie do kiedy ptaszek może wyrosnac?
 
Do góry