reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam jestem sierpniowa mama. Pisalam na poczatku ale przez problemy osobiste nie moglam dalej sie udzielac. Teraz wyszlam na prosta wchodzę i nikogo juz nie ma...wybaczcie nie nadrobie wszystkich postów przeczytalam kilkadziesiąt ostatnich stron. Jeżeli jeszcze mozna to rowniez chcialabym dołączyć do Was prywatnie. Cos o mnie. Jestem z lubelskiego okolice Lublina. Mam 31 lat w polowie sierpnia urodzilam drugiego synka.jeżeli jest mozliwosc prosze o dołączenie jezeli uznacie ze za późno..zrozumiem. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej nocy.
Hej ;) mysle ze @oliwiapatrycja cos na to poradzi :* fajnie ze wyszlas na prosta :*
 
reklama
Hej ;) mysle ze @oliwiapatrycja cos na to poradzi :* fajnie ze wyszlas na prosta :*[/QUOTE]
2

Dziękuję. Byl to trudny czas dla mnie...nie lubie rodzinie czy znajomym opowiadac o problemach wiec praktycznie całą ciaze zamknęłam sie w sobie ze swoimi problemami i przemysleniami.teraz żałuję bo zamiast cieszyc sie z tak pieknego stanu ja codziennie doszukiwalam sie ze cos jest nie tak...ale nic w koncu trzeba zacząć żyć dla dzieci aby mialy piekne wspomnienia .
 
Dziękuję. Byl to trudny czas dla mnie...nie lubie rodzinie czy znajomym opowiadac o problemach wiec praktycznie całą ciaze zamknęłam sie w sobie ze swoimi problemami i przemysleniami.teraz żałuję bo zamiast cieszyc sie z tak pieknego stanu ja codziennie doszukiwalam sie ze cos jest nie tak...ale nic w koncu trzeba zacząć żyć dla dzieci aby mialy piekne wspomnienia .
Najważniejsze, że ten ciężki czas już za Tobą i że wychodzisz na prostą. Tu na forum my się wspieramy bardzo, więc zawsze jak coś będziesz mogła się wygadać i będzie Ci lżej ;)
 
Ostatnia edycja:
2

Dziękuję. Byl to trudny czas dla mnie...nie lubie rodzinie czy znajomym opowiadac o problemach wiec praktycznie całą ciaze zamknęłam sie w sobie ze swoimi problemami i przemysleniami.teraz żałuję bo zamiast cieszyc sie z tak pieknego stanu ja codziennie doszukiwalam sie ze cos jest nie tak...ale nic w koncu trzeba zacząć żyć dla dzieci aby mialy piekne wspomnienia .
Najważniejsze, że ten ciężki czas już za Tobą i że wychodzisz na prostą. Tu na forum my się wspieramy bardzo, więc zawsze jak coś będziesz mogła się wygadać i będzie Ci lżej ;)[/QUOTE]

Szczerze to nawet troche na to licze...[emoji3]
 
reklama
Do góry