reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Rudzielec, to jeszcze my zostałyśmy i czekamy... zmieniając temat wiesz, że już moją Polcie do przedszkola zapisałam :) na 2021rok jest już 15 na liście :)
 
Rudzielec, to jeszcze my zostałyśmy i czekamy... zmieniając temat wiesz, że już moją Polcie do przedszkola zapisałam :) na 2021rok jest już 15 na liście :)
Ooo, do przedszkola? To już można? Kurde, ja Mikołaja do żłoba póki co zapisałam i jest 575 na liście! Spadł z 740 miejsca. Może za 1,5 roku się dostanie...
 
U nas na Kościelnej jest przedszkole katolickie i tam są takie kolejki. Moi chlocy tam chodzili i nie zamieniłabym na żadne inne przedszkole :) Do żłobka widzę jeszcze większe kolejki, aż sie wierzyć nie chce... a ile dzieci liczy grupa, która na pewno się dostanie?
 
reklama
Witam jestem sierpniowa mama. Pisalam na poczatku ale przez problemy osobiste nie moglam dalej sie udzielac. Teraz wyszlam na prosta wchodzę i nikogo juz nie ma...wybaczcie nie nadrobie wszystkich postów przeczytalam kilkadziesiąt ostatnich stron. Jeżeli jeszcze mozna to rowniez chcialabym dołączyć do Was prywatnie. Cos o mnie. Jestem z lubelskiego okolice Lublina. Mam 31 lat w polowie sierpnia urodzilam drugiego synka.jeżeli jest mozliwosc prosze o dołączenie jezeli uznacie ze za późno..zrozumiem. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej nocy.
 
Do góry