reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam jestem sierpniowa mama. Pisalam na poczatku ale przez problemy osobiste nie moglam dalej sie udzielac. Teraz wyszlam na prosta wchodzę i nikogo juz nie ma...wybaczcie nie nadrobie wszystkich postów przeczytalam kilkadziesiąt ostatnich stron. Jeżeli jeszcze mozna to rowniez chcialabym dołączyć do Was prywatnie. Cos o mnie. Jestem z lubelskiego okolice Lublina. Mam 31 lat w polowie sierpnia urodzilam drugiego synka.jeżeli jest mozliwosc prosze o dołączenie jezeli uznacie ze za późno..zrozumiem. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej nocy.
Hej ;) mysle ze @oliwiapatrycja cos na to poradzi :* fajnie ze wyszlas na prosta :*
 
reklama
Hej ;) mysle ze @oliwiapatrycja cos na to poradzi :* fajnie ze wyszlas na prosta :*[/QUOTE]
2

Dziękuję. Byl to trudny czas dla mnie...nie lubie rodzinie czy znajomym opowiadac o problemach wiec praktycznie całą ciaze zamknęłam sie w sobie ze swoimi problemami i przemysleniami.teraz żałuję bo zamiast cieszyc sie z tak pieknego stanu ja codziennie doszukiwalam sie ze cos jest nie tak...ale nic w koncu trzeba zacząć żyć dla dzieci aby mialy piekne wspomnienia .
 
Dziękuję. Byl to trudny czas dla mnie...nie lubie rodzinie czy znajomym opowiadac o problemach wiec praktycznie całą ciaze zamknęłam sie w sobie ze swoimi problemami i przemysleniami.teraz żałuję bo zamiast cieszyc sie z tak pieknego stanu ja codziennie doszukiwalam sie ze cos jest nie tak...ale nic w koncu trzeba zacząć żyć dla dzieci aby mialy piekne wspomnienia .
Najważniejsze, że ten ciężki czas już za Tobą i że wychodzisz na prostą. Tu na forum my się wspieramy bardzo, więc zawsze jak coś będziesz mogła się wygadać i będzie Ci lżej ;)
 
Ostatnia edycja:
2

Dziękuję. Byl to trudny czas dla mnie...nie lubie rodzinie czy znajomym opowiadac o problemach wiec praktycznie całą ciaze zamknęłam sie w sobie ze swoimi problemami i przemysleniami.teraz żałuję bo zamiast cieszyc sie z tak pieknego stanu ja codziennie doszukiwalam sie ze cos jest nie tak...ale nic w koncu trzeba zacząć żyć dla dzieci aby mialy piekne wspomnienia .
Najważniejsze, że ten ciężki czas już za Tobą i że wychodzisz na prostą. Tu na forum my się wspieramy bardzo, więc zawsze jak coś będziesz mogła się wygadać i będzie Ci lżej ;)[/QUOTE]

Szczerze to nawet troche na to licze...[emoji3]
 
reklama
Do góry