reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja w sklepie nie mogę przystanąć na chwile przy polce bez jeżdżenia :p
Na mnie też się ludzie dziwnie patrza jak siądę na ławce i jeżdżę w te i spowrotem. Wczoraj w opiece musiałam coś podpisać i noga bujalam. Teraz tez Alicja sobie "śpi" , a ja muszę leżeć i jeździć , trochę odpoczynku ale za to jak ręce i nogi wycwicze [emoji23]
15406322921461036028103.jpg
 

Załączniki

  • 15406322921461036028103.jpg
    15406322921461036028103.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 135
Na mnie też się ludzie dziwnie patrza jak siądę na ławce i jeżdżę w te i spowrotem. Wczoraj w opiece musiałam coś podpisać i noga bujalam. Teraz tez Alicja sobie "śpi" , a ja muszę leżeć i jeździć , trochę odpoczynku ale za to jak ręce i nogi wycwicze [emoji23]
Zobacz załącznik 911174
Haha tez tak czasem robię noga jak już mnie rece bolą :p to Lena w domu bez bujania, ale w wózku czy w aucie to musi :p
 
O rany o północy Ci zasypia ? Moja choćby cały dzień przespała to po kąpieli mleko , odkaldam ja i śpi. Tyle ,że w nocy się budzi co dwie/ trzy godziny. I pora 3/6 do dramat :(

Wczoraj tak wyjątkowo miała marudny wieczór, tak to ostatnio o 21-22 zaczęła zasypiać [emoji5]
Ale chyba jakiś skok znowu rozwojowy, bo młoda tak się rozgadała, że szok. O 23 gdy w pokoju ciemno i tylko lekka lampka z jej pokoju świeciła tu do nas na łóżko to ona i tak zaczęła nagle sama z siebie gadac, nie musiała widzieć mojej twarzy i nadawała jak radio jakieś hah. Nagrałam, ale tu się nie da wam pokazać filmiku [emoji17]

Ale za to tylko 2 pobudki, po 3 i po 6:30 i później się przebudziła o 9 i leżała z 1,5 h spokojnie i się uśmiechała i gadała [emoji847] także no ciężko wczoraj było, ale warto

Ja się wysypiam jak robi te 2/3 pobudki. Gorzej jak raz musiałam z 5/6 razy zmieniać pampa, bo się wiercila i mokro i karmić na śpiocha to akurat czułam się rano jak zombie. Ale szybko prysznic, obowiązki jakieś i od razu człowiek się budzi i ma energię nowa. My kobiety to jednak super bohaterki jesteśmy. Kiedyś w życiu bym nie powiedziała, ze dam rade bez 7-8 h snu [emoji3] a jednak wszystko się chce i da dla tej cudnej istotki
IMG_2216.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2216.JPG
    IMG_2216.JPG
    537 KB · Wyświetleń: 288
Ale też w sumie w ciągu dnia praktycznie w ogóle nie śpim. Tyle co u mnie na rękach. Chciałabym żeby spała clannoc ciągiem [emoji173]️ albo w dzień chociaż z dwa razy po dwie godziny [emoji173]️

Chcieć, a móc kochana [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji3]

U mnie w sumie w ciągu dnia śpi, koło mnie albo po karmieniu na rękach, na spacer jak jedziemy to tez w aucie już zasypia i jest relaks na dworze :) później to różnie od tej 18-19, ale no kiedyś dziecko tez musi się wymęczyć żeby spać dalej. A ja coraz bardziej lubię te momenty gdy nie śpi, bo zaczepia, gada i jest coraz fajniejsza [emoji173]️

A w nocy no tez bym chciała żeby spała ciągiem 6 h, ale nie narzekam, bo i tak jakoś się wysypiam w miarę ;) może później się to unormuje jak będzie miała 5/6 miesięcy albo nagle niespodzianka i niebawem, różnie bywa
 
reklama
U nas gdy auto staje, a ona nie spi to muszę ruszać fotelikiem, a jak stoimy w korku to nawet jak spi, bo to za długo dla niej bez poruszania [emoji23] Oj ma ma, ustawia nas wszystkich po katach :p

Hah u mnie wtedy ten smoczek leci w ruch i gadam do niej jak najęta żeby odwrócić uwagę, że stoimy [emoji85] a jak zaśnie to już później jakims cudem nie ogarnia tego ❣️
 
Do góry