reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wybieram się jutro do kuzynki która tydzień temu urodziła synka. Mówiła że ubranek mają dużo na różne rozmiary. Nie mam pomysłu co mogę kupić dla małego. A my w prezentach głównie dostaliśmy ubrania... Co wasze dzieci innego dostały? Może coś mnie zainspiruje :)

Może jakiś kocyk, maskotka do przywoeszenia do wózka lub fotelika? Pampersy pare opakowań ;) chusteczki nawilżone, jakis smoczek na większy już rozmiar od 3 miesięcy
 
reklama
Chcieć, a móc kochana [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji3]

U mnie w sumie w ciągu dnia śpi, koło mnie albo po karmieniu na rękach, na spacer jak jedziemy to tez w aucie już zasypia i jest relaks na dworze :) później to różnie od tej 18-19, ale no kiedyś dziecko tez musi się wymęczyć żeby spać dalej. A ja coraz bardziej lubię te momenty gdy nie śpi, bo zaczepia, gada i jest coraz fajniejsza [emoji173]️

A w nocy no tez bym chciała żeby spała ciągiem 6 h, ale nie narzekam, bo i tak jakoś się wysypiam w miarę ;) może później się to unormuje jak będzie miała 5/6 miesięcy albo nagle niespodzianka i niebawem, różnie bywa
Gdyby mi spała w nocy normalnie to jak dla mnie może nie spać cały dzień. Bo jest z nią więcej radości jak leży i zaczepia. Ja sprzątam w lezience a ona sobie gada , piszczy. Dzisiaj zaczęła bąbelki robić ze śliny i się śmiała :D
 
Ja zostawiam Młodego z mężem często , czasem z moją mamą zostawał i bez problemów. Ostatnio jak mama z nim została i wróciłam to jak mnie zobaczył to się zaczął uśmiechać i cały trzasl sie aż żebym go wzięła na ręce :) mega miłe to było :)

Jeśli chodzi o prezenty to my różne dostaliśmy ale najbardziej się cieszyłam jednak z pampersów bo to idzie jak woda. Dostaliśmy też komplecie elegancki w rozm 74 akurat na święta powinien być i to też był super prezent bo nie takie codziennie ubranko. A tak to kocyki, kostki, ubranka.
 
Inhslujrmy się z rana ale to i tak nic nie daje. Póki katarek nie przyjdzie to nie mam jak jej pomóc :( zamówiłam priorytetem to nieszczęsny weekend po drodze ://
Zobacz załącznik 911132

Ja kupiłam jedna w rossmanie ten z canpola co się ciągnie ustami [emoji23] za 29 zł, bo Bartek sam podjechał a nie ma aplikacji. Ale jestem zadowolona, wczoraj po kąpieli robiliśmy i trochę glutkow wyszło, a mina małej bezcenna, była niby przerażona, ale bardziej ciekawa co się dzieje xd

Wlasnei nie chciałam czekać i wolałam kupić coś na miejscu. No i najtaniej, bo tylko 30 zł daliśmy
 
Dzień dobry. Wczoraj nie miałam siły juz do Was zajrzeć. Mój został na ponad 2h z mala i obydwoje ryczeli [emoji53] chciałam się od stresować u fryzjera a tylko się denerwowałam. Eh

Czasami bywa i tak. Wiesz ja tez nie lubię zostawiac małej sam na sam tylko z tatusiem, bo się boje, że sobie nie poradzi i będzie płacz, a wtedy najbardziej cierpi się jak dziecko płacze. A wiadomo mama zawsze zna jakieś sztuczki i potrafi uspokoić najszybciej. Z drugiej strony jak dziecko popłacze to krzywda się wielka nie stanie, a tatuś tez musi się wyćwiczyć w takich bojach i nauczyć jak uspokoić maleństwo, krzywdy na pewno nie zrobi i też jednak jest rodzicem także musimy im dać większy kredyt zaufania i wsparcia w tych sprawach [emoji5]
 
Mój ma zmorzone napięcie mięśniowe i do tego nerwus i ona wszystko wyczula. Ani jeść ani spać nie chciała. Jak przyjechałam to tak się wtulila we mnie i zasnęła

Czuła, że mamusi nie było. To normalne [emoji20] ale tez musimy uczyć czesciej żeby zostawały sam na sam z drugim rodzicem, bo zwariujemy i później właśnie będzie więcej takich sytuacji, że dzieci jak mamusi brak to robią malutki terror i cierpią i one i tatuś [emoji52]
 
reklama
Pewnie była już tutaj o tym rozmowa ale.. co na wypadające włosy? Jest strasznie u mnie, lecą na potęgę :/ każde rozczesanie włosów kończy sie pełna umywalka włosów

Podobno to tak musi być w sensie czytałam, że to te hormony po ciąży się wyrównują czy coś i mało co może pomoc.. :( ale może jakieś witaminy skrzypowita czy coś żeby zadziałać od wewnątrz? Bogata w witaminy i minerały dieta, porządnie jesc, pic te 2,5 l wody. No i może ograniczać stres, nie wiem :(
 
Do góry