reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Mi to chyba powinni prad wyłączyć zebym nie siedziala tyle w Internecie , mała śpi po tym szczepieniu . W niedzielę mamy chrzest a mi tak się nic nie chce robić . Muszę ogarnąć trochę dom . Ja będę robić ciasta , moja mama resztę powiedziała że zrobi sałatki przekąski i dania na ciepło . Robimy u nas w domu , bo tylko my chrzestni dziadkowie i moje rodzeństwo łącznie 13 osób i 2 dzieci . W sobotę zrobie 4 ciasta tylko i szyszki jeszcze :)
wczoraj zamiast spać jak mała usnęła to siedziałam i wycisnelam ręcznie 230 ml mleka z obu piersi :D mój rekord aż byłam w szoku że tyle
Ręcznie :O wow....

Podziwiam :)

Ja się długo wahałam nad laktatorem jak byłam w ciąży, czy będzie mi potrzebny i na szczęście kupiłam, ale właśnie jeszcze kiedyś chciałam polecić chyba jeden z tańszych elektrycznych jakby któraś z Was jeszcze nie miała, a chciała by sobie sprawić :)

Ja dziś w nocy ściągnęłam 110 ml 5 min po karmieniu, też byłam dumna :D tylko, że mała przespała mi 7 h to był czas na wzmożoną produkcję :)

A i muszę się "pochwalić" dziś mam wychodne! Wizyta kontrolna u gina po porodzie, mam nadzieję, że mleka małej wystarczy, zostawiłam 200 ml i przed samym wyjściem nakarmilam pod korek :), ale robi się ciekawie, bo lekarz już się spóźnia 45 min, a przede mną są jeszcze 3 osoby :O, a mąż pisze, że nie może Laury ululac i że już połowę zjadła:O trzymajcie kciuki ;)
Screenshot_2018-10-25-18-12-06.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-25-18-12-06.jpg
    Screenshot_2018-10-25-18-12-06.jpg
    52,1 KB · Wyświetleń: 390
Ostatnia edycja:
reklama
My po pneumokokach, jakoś daliśmy radę. Mały ma skazę białkową. Czy to możliwe, że jedyny objaw to suche plamki na jednym policzku?
Jak został zdiagnozowany?
U nas jest podejrzenie alergii ale tez nie mamy dużo objawów, 3 dni temu zaczęłam dietę bezmleczną.
ja tez praktycznie od początku na diecie bezmlecznej. W ogóle mój mały jest wrazliwy. Od urodzenia miewał bóle brzuszka, po odstawieniu nabiału bóle były mniejsze. Potem mieliśmy szczepienie, które musieliśmy przełożyć o 2 tyg bo małemu wyskoczyła mega ciemieniucha i na skroniach wysypka (nawet pojawił się płyn surowiczy). Lekarka kazała odstawić wszystkie potencjalne alergeny i przepisała maść (75zl! Byłam w szoku). W tym czasie pękła mu tez szczepionka gruźlicy co tez mogło spowodować nasilenie objawów. Teraz już lepiej z jego twarzą, ciemieniucha tez mniejsza, jednak nigdy do końca nie będę mieć 100% pewności czy to kwestia alergii, łzs czy nadwrażliwości. Po szczepieniu tez zauważyłam nasilenie zmian.
 
Do góry