reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wiesz co ja ciągle borykałam się z myślą czy kupić nowy wypasiony wózek czy taki najtańszy . I kupiłam od sąsiadki za 300 zwykły wózek , nie ten nowoczesny ( łódkę )
Najpierw trochę żałowałam a teraz nie, trzy miesiące zleciało nie wiem kiedy i już się rozglądamy za spacerówka bo chcemy kupić wcześniej i ten wózek spokojnie odsprzedam za tyle co kupiłam a nawet jakby nie to wyrzucę , oddam wszystko jedno bo nie był drogi [emoji16] i chyba jakbym miała nawet z 3tys więcej dochodów na miesiąc to też bym zrobiła tak samo jak teraz [emoji16]Nie wiem czy ja się wliczam .. bo odciagam i podaje z butli [emoji16] ale młody je tak jak twoja Iza . W nocy coraz częściej ma dwie przerwy po 6h. Więcej niż 8 karmień raczej nie ma. Najcześniej teraz 6 ;)
Ja się nie martwię , bo przyrosty ma piękne , je wtedy kiedy chce więc chyba tyle po prostu potrzebuje
Pewnie, że się liczy:) tak się zastanawiałam bo wcześniej było więcej kamień. Powiedz, zamierzasz długo jeszcze ściągać pokarm i podawać Olkowi?
 
reklama
Pewnie, że się liczy:) tak się zastanawiałam bo wcześniej było więcej kamień. Powiedz, zamierzasz długo jeszcze ściągać pokarm i podawać Olkowi?
Raz na dwa tygodnie mam zalamke i wtedy chce przestac.
Na razie odciagam bo przez tą anemię i te kupy boje się podać mm żeby go jeszcze bardziej nie zatwardzic ..
Nie wiem dokładnie ile ale raczej dłużej jak pół roku nie będę karmić .. czyli do 3 miesięcy jeszcze [emoji16]
 
Powiem Ci że ona bardziej wrzeszczy jak płacze. Trochę się darla:D ale ja tam byłam przyzwyczajona. Jak mocno wrzeszczala to na chwilkę odchodzilam. Potem przychodziłam, wsadzilam smoczka, przytulalam do buzi pielucha tetrowa. I tak milion razy na początku. Teraz czasem raz wystarczy i ysypia:) 2-3 dni to trwało może. Ale każde dziecko inne, jak że wszystkim. Stałam też na początku więcej przy jej łóżeczku, z czasem podchodziłem na chwilę. I moja się uspokaja jak daje jej moje palce do potrzymania;)
To moja tak łatwo nie odpuszcza [emoji16]
 
Raz na dwa tygodnie mam zalamke i wtedy chce przestac.
Na razie odciagam bo przez tą anemię i te kupy boje się podać mm żeby go jeszcze bardziej nie zatwardzic ..
Nie wiem dokładnie ile ale raczej dłużej jak pół roku nie będę karmić .. czyli do 3 miesięcy jeszcze [emoji16]
Podziwiam Cię:) bo to dużo roboty i czasu zajmuje.
 
reklama
Do góry