reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja też Klaudia o tym myślę .
Po prostu chciałabym coś zrobić dla siebie , wyrwać się z domu i ładniej wyglądać [emoji16]
Ale boje się że zniszczę rzęsy i ze się przyzwyczaję i będę robiła już do końca życia [emoji16]
Jak zrobiłam raz..na swój ślub. Niestety, jak się już robi to trzeba robić je cały czas[emoji16] mnie wyleciały moje i myślałam że się popłaczę[emoji16] jak skończę karmić to wracam do odżywki For long lashes - mega polecam. Rzęsy były gęste i długie. W życiu takich nie miałam [emoji16]
 
reklama
Też myślę o zrobieniu rzęs. Ale nigdy nie robiłam takich zabiegów więc nie wiem .. boje się wypadania później itp

Ja robiłam w tamtym roku na wakacje. To efekt mi się utrzymywał 3 miesiące i w sumie po wypadnieciu tych sztucznych swoje miałam takie same jak przed założeniem. Nie zniszczyły się a też się tego obawiałam. Męczące jest jednak takie leżenie całkowicie na płasko podczas tego calego zabiegu bo mi się robi zaraz niedobrze.

Wiem że mamy już prywatna grupę tutaj ale nawet połowa z dziewczyn tam nie jest i wątpię żeby chciała ,żeby tam reszta dołączyła , my tutaj wszystkie się już znamy tamta reszta na tamtej prywatnej też . Dlatego dobrze by było stworzyć grupę priv nową dla wszystkich tutaj . Nie każdy ma FB wiec tez tak nie bardzo , więc chyba lepiej tutaj na bb to zrobić :) ja ogarniam listę potem wysyłałam na Aniaslu ona zatwierdza dodaje dziewczyny które jej podam czyli wszystkie z nas , i w ciągu 1-2 dni powinna powstać grupa prywatna , tutaj przestajemy pisać a tam sobie kontynuujemy wszystko :)

Czyli będzie nowa grupa tutaj na bb? Da się taka prywatną założyć tu na forum?
 
Bez urazy, ale dziwne, że nagle teraz dołączają do nas nowe osoby. Ja bym ich nie dodawała. Skąd mamy pewność że to nie lipcowki, które i w prywatnej grupie chcą sprawować inwigilację?:/ a może założymy grupę tajną na fb i tam pod jednym postem będziemy pisać, nasze wypociny z jednego dnia. A jak się zacznie kolejny dzień to nowy post i kolejne komentarze. Bo nie wyobrażam sobie, żeby co chwilę nowe posty się pojawiały.

To samo pomyślałam...
 
A ja czekam na męża jak wróci z pracy, żeby mieć auto i po południu cisne do tego sklepu chińskiego shopping zobaczyć za jakaś sukienka na chrzciny bo się w nic nie mieszcze, albo w pepco coś znajdę. I jeszcze jadę do Tesco, może znajdę tam na ciuchach FF dla malego sweterek na chrzciny. No i jeszcze czeka mnie wizyta w Rossmanie bo muszę kupić henne do brwi. Na 9 listopada jestem umówiona na rzęsy metoda 1:1 ale kurde sama nie wiem czy chce mi się tam leżeć prawie 3 godziny.
Robiłam parę razy rzęsy i dla mnie to byla katorga leżeć tyle czasu :D
 
Hej :) w sierpniu urodzilam synka dokladnie 11 sierpnia. Mam juz corcie 4,5 roku. Ogolnie malutki jest grzeczny ale w ciagu dnia spi dosyc malo i czasami nie ma na nic czasu. Za to w nocy je raz albo dwa razy. Wiec i ja moge odpoczac. Niestety nie karmie piersia chociaz walczylam ale choroba mi nie pozwolila. Jestescie od poczatku tutaj ze macie tak duzo postow? Ja przez przypadek weszlam na ta strone i postanowilam napisac.
Ja od marca ;)
 
My po szczepieniu mała miała 3 wkłucia w udka :) dopiero jak wyszliśmy zaczął się wielki płacz , smoczek nam upadł i nie było co dać .. Dzisiaj Malwinka kończy 14 tygodni , waży już 6700 .Lekarka mówi że ładnie i niby trochę za dużo , a na samej piersi :) kolejne szczepienie 21 listopada
Mój chyba w 7 tygodniu ważył 6140 [emoji15] pediatra nic mówiła tylko wpisała do książeczki, że stan odżywienia bardzo dobry. My mamy szczepienie po 17 i już się boję :( mieliśmy iść we trójkę ale mój narzeczony wyjeżdża
 
Robiłam parę razy rzęsy i dla mnie to byla katorga leżeć tyle czasu :D

No właśnie najgorsze to leżenie. Ale efekt mega naturalny i ma się spokój. Nie trzeba jakoś zbytnio się wtedy ogarniać. Tylko włosy związać i gotowe :D mi tak babeczka zrobiła, że nawet nie było widać że to sztuczne, więc chyba górę wezmą te rzęsy. Najwyżej co pół godziny będę wstawać rozprostowac nogi.
 
reklama
Do góry