reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Efekt jest super jeśli są umiejętnie zrobione i nie przesadzona długość i grubość, bo różne rzeczy widzialam :D i właśnie mega wygoda, tymbardziej, ze mam permanentny na brwiach i w linii rzęs :D u mnie niestety był taki problem, że wstawalam z czerwonymi, zapuchnietymi i zaropialymi oczami. Mam bardzo wrażliwe oczy ...

To jak dostałaś takiego uczulenia to nie sciagnelas ich? Zazdroszczę permanentnego na brwiach. Sama bym z chęcią poszła, ale szkoda mi wydać 800 zl..ja mam genetycznie cienkie brwi, to chciałabym je dodatkowo pogrubic. Poza tym to też wygoda, bo odrazu z takimi bramami inaczej oko wygląda. Człowiek staje się wyraźny. Długo już masz taki makijaż? On po czasie schodzi?
 
Przez ostatnie incydenty Zaraz zaczniemy wymagać aktow urodzenia jeśli ktoś nowy będzie chciał dołączyć [emoji16][emoji16][emoji16]
Tak to jest jak jedne się wtrącają i obgadują drugie.. Co za baby... Trochę smutno ale jakoś przeżyje... W sumie wcale Wam się nie dziwie tylko bym zrozumiała jak byście zakładały forum prywatne i nagle tyle nowych mam chce dołączyć a forum było otwarte i lipcówki mogły sobie czytać bez zakładania nowych kont... Fajnie było gościć chociaż na chwile, pozdrawiam mamy i zdrówka dla dzieci:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Hej, jestem na liście i się zgadzam żebyście mnie wywaliły. Mam nieodkladalne dziecko i nie mam czasu tu zaglądać :( wszystkiego dobrego dziewczyny Wam i Waszym maleństwom! buziaki
oj tam ale moze kiedys znajdziesz czas, dzidzia da odpaczac, moze chcoaciaz czasem bedziesz miala czas tylko zajrzec poczytac :) jak nie teraz to moze kiedys :) :)
 
To jak dostałaś takiego uczulenia to nie sciagnelas ich? Zazdroszczę permanentnego na brwiach. Sama bym z chęcią poszła, ale szkoda mi wydać 800 zl..ja mam genetycznie cienkie brwi, to chciałabym je dodatkowo pogrubic. Poza tym to też wygoda, bo odrazu z takimi bramami inaczej oko wygląda. Człowiek staje się wyraźny. Długo już masz taki makijaż? On po czasie schodzi?
Szkoda mi było, bo w ciągu dnia wszystko mijało :D no pewnie, nawet jak się nie pomaluję w ogóle sto razy lepiej wyglądam niż bez permanentnego. U mnie w grudniu minie rok odkąd robiłam (o ciąży dowiedziałam się dopiero jak zrobiłam) i niestety ostatnio stają się dużo jaśniejsze:(
 
reklama
Do góry