reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jak zrobiłam raz..na swój ślub. Niestety, jak się już robi to trzeba robić je cały czas[emoji16] mnie wyleciały moje i myślałam że się popłaczę[emoji16] jak skończę karmić to wracam do odżywki For long lashes - mega polecam. Rzęsy były gęste i długie. W życiu takich nie miałam [emoji16]
A to prawda, że jak się skończy używać odżywkę rzęsy wracają do stanu poprzedniego?
 
reklama
My po szczepieniu mała miała 3 wkłucia w udka :) dopiero jak wyszliśmy zaczął się wielki płacz , smoczek nam upadł i nie było co dać .. Dzisiaj Malwinka kończy 14 tygodni , waży już 6700 .Lekarka mówi że ładnie i niby trochę za dużo , a na samej piersi :) kolejne szczepienie 21 listopada
Dzielna dziewczynka :) my na 13.30 jedziemy :)
 
A to znacie sie dlugo. Ja ostatnio trafilam wogole na forum baby boom ale nie mialam kiedy sie zarejestrowac bo wiadomo jak to dwojka dzieci a teraz maluszek co raz grzeczniejszy sie robi a corcia w przedszkolu wiec postanowilam napisac bo zawsze to jakas odskocznia w te ponure dni i ogolnie mozna sie czegos dowiedziec. :)
 
Jakbym była szpiegiem to po co miałabym się ujawniać? Nie planowałyście przecież zakładać prywatnego forum.. No ale trudno tylko szkoda, że wcześniej tego nie zrealizowałyście a nie podejrzewacie, że ktoś tu szpieguje... Ale może chociaż nowe mamy tu zostaną?
Jesli to nie problem to z checia zostane
 
No właśnie najgorsze to leżenie. Ale efekt mega naturalny i ma się spokój. Nie trzeba jakoś zbytnio się wtedy ogarniać. Tylko włosy związać i gotowe :D mi tak babeczka zrobiła, że nawet nie było widać że to sztuczne, więc chyba górę wezmą te rzęsy. Najwyżej co pół godziny będę wstawać rozprostowac nogi.
Efekt jest super jeśli są umiejętnie zrobione i nie przesadzona długość i grubość, bo różne rzeczy widzialam :D i właśnie mega wygoda, tymbardziej, ze mam permanentny na brwiach i w linii rzęs :D u mnie niestety był taki problem, że wstawalam z czerwonymi, zapuchnietymi i zaropialymi oczami. Mam bardzo wrażliwe oczy ...
 
reklama
Do góry