reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wiem że mamy już prywatna grupę tutaj ale nawet połowa z dziewczyn tam nie jest i wątpię żeby chciała ,żeby tam reszta dołączyła , my tutaj wszystkie się już znamy tamta reszta na tamtej prywatnej też . Dlatego dobrze by było stworzyć grupę priv nową dla wszystkich tutaj . Nie każdy ma FB wiec tez tak nie bardzo , więc chyba lepiej tutaj na bb to zrobić :) ja ogarniam listę potem wysyłałam na Aniaslu ona zatwierdza dodaje dziewczyny które jej podam czyli wszystkie z nas , i w ciągu 1-2 dni powinna powstać grupa prywatna , tutaj przestajemy pisać a tam sobie kontynuujemy wszystko :)
Też jestem za. Tamta grupa jest mała i skromna są tam osoby których tutaj nie ma . I wątpię żeby wszystkie dziewczyny z tamtej grupy miały czytać nasze ploteczki o wszystkim. Bo tam pisze się duzo mniej
 
reklama
Bez urazy, ale dziwne, że nagle teraz dołączają do nas nowe osoby. Ja bym ich nie dodawała. Skąd mamy pewność że to nie lipcowki, które i w prywatnej grupie chcą sprawować inwigilację?:/ a może założymy grupę tajną na fb i tam pod jednym postem będziemy pisać, nasze wypociny z jednego dnia. A jak się zacznie kolejny dzień to nowy post i kolejne komentarze. Bo nie wyobrażam sobie, żeby co chwilę nowe posty się pojawiały.
Tez o tym pomyslalam jak zobaczylam nowe osoby ;) ale mnie tam nie bedzie bo nie mam fb i nie zaloze,nie po to usuwalam ;)
 
Też jestem za. Tamta grupa jest mała i skromna są tam osoby których tutaj nie ma . I wątpię żeby wszystkie dziewczyny z tamtej grupy miały czytać nasze ploteczki o wszystkim. Bo tam pisze się duzo mniej
Popieram[emoji4] Karolina na rację. Niech @oliwiapatrycja założy nową grupę dla wszystkich tu z otwartego, a tamtej nie tykajmy[emoji4]
 
No mi się obydwa podobają i właśnie to jest ten problem, ale teraz wygrywa rozsądek i nie będę nakupowala zbyt dużo. Jestem teraz zdania, że jeden starczy. Jak się znudzi lub „zużyje” to na Mikołaja kupimy zyrafke [emoji5]
Ten pierwszy moim zdaniem troche niebezpieczny.. bo dziecko jeszcze wywija raczkami a tam sa dwa kikuty,balabym sie ze w oczko sobie zapoda..
 
Też myślę o zrobieniu rzęs. Ale nigdy nie robiłam takich zabiegów więc nie wiem .. boje się wypadania później itp
Ja też Klaudia o tym myślę .
Po prostu chciałabym coś zrobić dla siebie , wyrwać się z domu i ładniej wyglądać [emoji16]
Ale boje się że zniszczę rzęsy i ze się przyzwyczaję i będę robiła już do końca życia [emoji16]
 
Ja normalnie czasami włączam tv jak mam ochote i ona jest i tak do mnie przytulona znaczy się do cycusia haha i jest w kompletnie inna stronę niż tv i nie ma szans żeby oglądała ze mną. A lubi cwaniara patrzeć jak nie widze hahha [emoji28][emoji28][emoji28]
Mi bardziej o to chodzi, że tv mam w salonie a jak mi usnie na rękach to nie da się go odłożyć ;) mój to już nawet się złości jak mu nie pozwalam oglądać
 
reklama
Do góry