reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Udzielasz się też na lipcowkach prawda ?
Od czasu do czasu bo tam już nikogo nie ma wszystkie chyba przeniosły się na prywatne a tam nie mam dostępu.

Nie chce być uznawana za szpiega także się grzecznie wycofam.
Miłego dnia dziewczyny i zdrówka dla dzieciaczków.
Może kiedyś spotkamy się na staraczkach, jeśli któreś planują więcej dzieci
 
reklama
Nie wiem kochana [emoji848]
Wlasnie moja tez nie lubi się ubierac, ale do wózka kłaść też nie lubi haha także nie dogodzisz. Ja będę robiła tak jak właśnie napisałam. I myśle, że będzie jej ciepło. Zimą to i tak pewnie 1,5 h to max spacer.
Więcej tego ubierania , rozbierania niż spaceru zima .. nie lubię zimy [emoji30]
 
Ile dzieci już chodzi w rozmiarze 68? :)
62 wydają się być małe, szczególnie pajace bo jak Kacper wyprostuje nóżki to są naciągnięte a 68 jeszcze za długie :p
Michał wchodzi w 62, 68 za duże jest. Niektóre 62 też za duże [emoji4] tylko, że on jest długi i chudy..[emoji16]
My już wykańczamy pozostałości 62. Body już naciągnięte, bluzy przy małe, spodnie też. Bluzy zakładam na 74, spodnie i body na 68 :)

A jeśli jesteśmy w temacie ubioru.
1.Kupujecie na zimę śpiworek i kombinezon czy jedno ? Mam zamiar kupić taki śpiworek ocieplany
Zobacz załącznik 910582 Zobacz załącznik 910583
i zastanawiam się kombinezon dodatkowo to nie będzie za dużo ?
2.w taką pogodę jak ubieracie maluchy ? Zakładacie już takie grube kombinezony czy jesZcze takie misie i grube koce ? Bo na teraz bym chyba zamówiła taki śpiworek , żeby było cieplej. Zobacz załącznik 910584
Ja mam kombinezon i śpiworek [emoji4] śpiworek taki gruby, zimowy[emoji4]
 
A ja czekam na męża jak wróci z pracy, żeby mieć auto i po południu cisne do tego sklepu chińskiego shopping zobaczyć za jakaś sukienka na chrzciny bo się w nic nie mieszcze, albo w pepco coś znajdę. I jeszcze jadę do Tesco, może znajdę tam na ciuchach FF dla malego sweterek na chrzciny. No i jeszcze czeka mnie wizyta w Rossmanie bo muszę kupić henne do brwi. Na 9 listopada jestem umówiona na rzęsy metoda 1:1 ale kurde sama nie wiem czy chce mi się tam leżeć prawie 3 godziny.
Też myślę o zrobieniu rzęs. Ale nigdy nie robiłam takich zabiegów więc nie wiem .. boje się wypadania później itp
 
Aż się nie chce wierzyć ze tak szybko zleciały te 4 miesiące. Cieszę się ze już Michas jest na świecie, bo nie ukrywam ale ciąża była dla mnie stresująca. Szczególnie od momentu leżenia. I już wole to niewyspanie niż ciagłe leżenie :) już dawno chciałam tu coś napisać ale jakoś nie miałam odwagi, ale w końcu się przełamałam
Akurat teraz [emoji16] :D ciekawe która lipcowkach ukrywa się pod tym nickiem :D mam cztery opcje :D
 
Wiem że mamy już prywatna grupę tutaj ale nawet połowa z dziewczyn tam nie jest i wątpię żeby chciała ,żeby tam reszta dołączyła , my tutaj wszystkie się już znamy tamta reszta na tamtej prywatnej też . Dlatego dobrze by było stworzyć grupę priv nową dla wszystkich tutaj . Nie każdy ma FB wiec tez tak nie bardzo , więc chyba lepiej tutaj na bb to zrobić :) ja ogarniam listę potem wysyłałam na Aniaslu ona zatwierdza dodaje dziewczyny które jej podam czyli wszystkie z nas , i w ciągu 1-2 dni powinna powstać grupa prywatna , tutaj przestajemy pisać a tam sobie kontynuujemy wszystko :)
 
reklama
A kombinezon ? Też taki gruby ?
No zimowy.kombinezon[emoji4] ja wychodzę z założenia, że jeśli ja zimą ubieram golf kurtkę a czasem pod golf kolejną warstwę i mi jest zimno, a się ruszam, to małemu też będzie zimno. Dlatego kombinezon zimowy i śpiworek. On będzie tylko leżał, więc musi mu być cieplutko[emoji16]
 
Do góry