reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Pamiętaj ze laktatorem zawsze ściągniesz mniej niż zjada Kornelia, także skoro dziewczyna rośnie i wali kupki;) to znaczy ze mleko jest.
Ty podgrzewasz mleko z piersi? Z tego co się orientuje to mleka się nie podgrzewa bo traci wartości odżywcze ma być po prostu w temp pokojowej.

No często siusia i kupki tez są także musi przybierać, ale dokadnie to we wtorek się dowiemy ile już waży, aż mnie skręca z ciekawości [emoji38][emoji86]
Kurcze, tak lekko podgrzałam, bo chciałam żeby miała ciepłe lekko [emoji23][emoji23][emoji23] mądra ja hah. Tego nie wiedziałam, ale będę już wiedziała i nie zrobie tak [emoji4]
 
Pamiętaj ze laktatorem zawsze ściągniesz mniej niż zjada Kornelia, także skoro dziewczyna rośnie i wali kupki;) to znaczy ze mleko jest.
Ty podgrzewasz mleko z piersi? Z tego co się orientuje to mleka się nie podgrzewa bo traci wartości odżywcze ma być po prostu w temp pokojowej.

Czyli jak ściągnę laktatorem, włożę do lodówki i po paru godzinach wyciągnę to czekać aż samo w temp pokojowej się ogrzeje? [emoji28]
 
Dziewczyny, moja mala ma odparzenie juz dluzszy czas,co prawda jest juz duzo mniejsze niz wczesniej i jej nie szczypie ani nie swedzi.. bo jest spokojna.. :/ nie pomaga linomag zwykly i z tlenkiem cynku ,nie pomagaja kapiele krochmalowe i maka ziemniaczana,takze zmiana pieluch na inne i juz na rozm 3, na nic sie zdala, wietrze pupcie tez i nic,pupke tez myje pod biezaca woda.. co moge jeszcze stosowac slyszalam o tym betapfenie(czy jakos tak)..
U nas pomogła dopiero maść pięciornikowa z ziai. A też mieliśmy problem już duży :)
 
No zwazylam ja wczoraj u lekarza ale w pampersie, bodach, bluzie, rajstopkach i spodniach , ważyła 6300/6500 bo się ruszała. A miesiąc temu na szczepieniu nie wiem kurcze właśnie ile bo nie zapisane. :// A twoja ile waży ? Wydaje mi się , że ważyła wtedy jakieś 5300, około.

Nie zapisują Ci do książeczki wagi i ogólnie tych wszystkich pomiarów?
 
Wow to super ceny tam maja w takim razie :) no właśnie im więcej razy się robi keratynę na włosy tym później lepszy efekt, bo lepiej się wchłania we włosy, dłużej trzyma :)

No nie używam, bo nie mam nawet kiedy żeby potrzymać tą odżywkę z 10 min na tych włosach żeby w ogóle cokolwiek „wypiły”. Ale mam taki olejek na włosy i jak są suche to czasami nakładam na całe troszkę i też to jakaś pielęgnacja. A tak to nie mam problemów z rozczesywaniem. O ile mam na to czas [emoji28]
Ceny spoko i bardzo szybko robia, bo po godzinie byłam gotowa, a normalnie 2-2,5h. Oszczędność czasu i pieniędzy. Oby go nie zamknęli :p
 
reklama
Do góry