reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dobra dziewczyny moje dzieci już u siebie w łóżkach dłuższą chwilę to i czas żeby w końcu matka poszła coś się przespać zanim żarłok obudzi się do cyca [emoji173]️
Życzę Wam spokojnej nocy [emoji8]
No i mniej czasu na forum, a więcej z dziećmi, bo dzieci rosną w niesamowitym tempie i za niedługo nie będą takie malutkie i już nie będą aż tak bardzo jak teraz potrzebowały naszej bliskości, więc póki można korzystajcie z tego czasu do oporu [emoji173]️ dobranoc [emoji173]️Zobacz załącznik 910249

Kolorowych snów [emoji5][emoji56]
 
reklama
Dziewczyny moje nie reagujcie na te irytujące wpisy to się w końcu co niektórym znudzi jak zobaczą że żadnej z nas to nie rusza. Bo mnie nerwy powoli biorą że na naszym forum takie cyrki. Ja chcę czytać nasze wpisy dot naszych dzieci a jak komuś się nudzi to niech sobie czyta i się uczy na pamięć naszych wpisów jak lubi.
Dobranoc
Dokladnie..
 
paracetamol w czopkach na wypróżnienie [emoji173]

Dałam paracetamol w dniu gdy mała była po szczepieniu, bo była po przebudzeniu bardzo marudna i płakała z 30 minut, więc sądziłam, że coś jej dolega z brzuszkiem, a on jest również przeciwbólowy, więc mało mnie interesuje takie Twoje szczekanie jak teraz :)
Krzywdy jej tym czopkiem nie zrobiłam, a i przy okazji później się wypróżniła także coś Ci nie wyszło.

Ale miło jakie to wy jesteście zaangażowane w każdy nasz post i pamiętliwe, teraz nie uwierzę, że przyszłyscie tu bronić kolezanke, bo celowo prowokujecie i uważacie się za kogoś lepszego od nas, krytykując postępowanie nasze, a same co robicie? ;)

I tak na marginesie to biedne te wasze dzieciaczki skoro wy tyle czasu spędzacie z nosem w telefonie.. bo ogarniać 2 fora naraz i to jeszcze nie te swoje to jakiś kosmos jak dla mnie.

Ale nie nie nie, wróć, przecież wy to te idealne i nieomylne mateczki.. i wszystko robicie tak jak trzeba. Szkoda tylko, że jedno wielkie [emoji90][emoji90][emoji90][emoji90] wam do tego co każda z nas robi i jak robi. Nie wy jesteście od oceniania naszych poczynań względem naszych dzieci, bo uwaga to są NASZE dzieci i każda z nas kocha swoje maleństwo do szaleństwa i chce dla niego jak najlepiej.
Jak widać wy zamiast się zająć swoimi to wolicie tutaj nam uprzykrzać życie.
To wy finalnie pokazujecie jakie jesteście płytkie i niedojrzałe. Kultury rodzice chyba tez nie nauczyli, bo skoro jesteście tutaj na chama i nikt was tu nie chce to sie wctakiej sytuacji podwija ogon i spieprza do siebie :)
 
Ja mam problem z tymi rozmiarami bo muszę każdą sztukę i tak na oko ocenić czy jest dobra czy już za mała. Bo nieraz na metce 68 a mniejsze niż 62 i odwrotnie. Mój mały już od jakiegoś czasu w 68 bodziaki wchodzi ale np polspiochy jeszcze 56 dobre ☺ śpioszków miałam sporo a w sumie mu nie zakładałam bo wygodniej mi do przebierania jak ma body plus polspiochy albo pajaca.
Dzisiaj taka pogoda do spania była ☺

Mój to nadal wchodzi w rozmiar 56. 62 to na niego jeszcze za duże. Ale Wam rosną te dzieciaki.

Jak dziecko mi się uspalo o 21 tak ja spać nie mogę. Boże co za ironia losu...:(
 
No ja nie wiem kto tu dziecko czopkami faszerował jak płakało...
Mniejsza o to...
Chciałbym Wam przypomnieć, że piszecie na forum publicznym, otwartym dla każdego. Każdy może wejść i zostawić swoje zdanie. A wulgarne teksty i wyzywiska typu s**i itp. to już jest karalne. Nie pozwolę sobie aby jakąś panna/kobieta/gimnazjalistka dorosła lub nie mnie w taki sposób obrażała. Wstawiacie tu, podkreślam, na publicznym forum zdjęcia Wasze i Waszych dzieci i doprawdy myślicie, że jesteście anonimowe? Piszecie jak nie podałyscie jedna czy druga dochodu partnera i ciagniecie 500+. Kobiety... Opanujcie się. Bo całkiem poważnie może być dość niemiły finał

Faszerowałam? Weź może otwórz okno i przewietrz głowę, bo coś Ci się już fiksuje kobieto ;)

Nie Ty jesteś pediatra mojej córeczki żeby mi mówić jak mam postepowac. Nie faszerowalam jej czopkami i nie wymyślaj już. Dostała wtedy gdy trzeba było i nie Tobie to oceniać, bo chyba nie masz studiów z medycyny żeby się wymądrzać?

Żegnamy już Was czule [emoji77][emoji77][emoji1375]
 
I takie głupie i straszne myśli będziesz miała już do końca swojego życia [emoji23] bo Kornelka już zawsze będzie Twoja córeczką [emoji173]️

To prawda [emoji173]️ coś w tym jest, że gdy zostaje się mamą to już zawsze sen jest czujny i niespokojny, bo nawet jak maleństwo będzie już większe i bardziej samodzielne to znowu będzie więcej obaw o nie [emoji4]
 
widze ze kolor wlosow w Twoim przypadku to nie przypadek...wystarczy byc dobrze zorganizowana...spróbujcie to nie boli [emoji6]

[emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28] to już wole być niezorganizowana niż być jak wrzód na dupsku i pojawiać się tam gdzie mnie nie chcą i wręcz wypraszają.

ŻEGNAMY [emoji85]
 
reklama
Wiesz, że jak to wysłałem to się zastanowilam, że tak może ktoś pomyśleć (Nie nam na myśli Ciebie:) ) l. Zdaję sobie sprawę z tego, zecto jest publiczne forum, każdy może czytać tylko zastanawiam się pi co? Ja ledwo mam czas udzielac się na tym forum a co dopiero gdzie indziej.

Dokładnie tak. Ja forum traktuje jako odskocznie i miejsce gdzie można pogadać o różnych sprawach, zreszta mam duży sentyment, bo rok temu dowiedziałam się, że jestem w kolejnej ciąży po tamtej nieudanej i zabiegu i tak się cieszyłam jak się znowu udało, że musiałam gdzieś przynależeć gdzie będę miała z kim pogadać o podobnych sprawach :) i nie sądziłam, że tak długo tutaj będziemy aktywne a tu proszę :)
 
Do góry