reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Żadna z Was nigdy nie chamowala się żeby mi ubliżyć. Więc po jednym moim zdaniu potraficie nawet napisać , że źle zajmuje się własnym dzieckiem czy to , że mój chłopak siedzi za granicą a nie jest przy mnie. Nie wiem co was obchodzi moje życie prywatne. Mam 21 lat i wydaje mi się , że w pewnych kwestiach jestem poważniejsza od niejednej z Was "dorosłej" , prowadzą dom, sama zajmuje się dzieckiem, mój narzeczony ciężko zarabia żeby niczego nam nie brakowało , a Wy jedyne co potraficie napisac , to to , że śmiesznie go okradli albo , że wydaje jego pieniądze. Jeśli o czymś pisze to nie piszę tego do Was , więc przemilczcie pewne kwestie bo ja do waszych spraw się nie wtrącam. A skoro aż tak mnie śledzicie to przemawia przez Was czysta zazdrość , nic więcej. Dlatego skończ się udzielać na tym forum , jak masz za dużo czasu to spedz go z rodziną. Chyba jest to przyjemniejsze ? Tak sądzę.

Super napisane :)
 
reklama
Kasia, ale co Ty jesteś za matka wyrodna, że dzieci w kartonie kładziesz spać, eh.. nie mogę patrzeć na taką krzywde i wychowywanie.. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Oczywiście żarcik.
Super widok [emoji173]️
Wiesz, że jak to wysłałem to się zastanowilam, że tak może ktoś pomyśleć (Nie nam na myśli Ciebie:) ) l. Zdaję sobie sprawę z tego, zecto jest publiczne forum, każdy może czytać tylko zastanawiam się pi co? Ja ledwo mam czas udzielac się na tym forum a co dopiero gdzie indziej.
 
Nie musiałam cofać wiele stron do tyłu ... Mówienie że coś jest poza zasięgiem naszych umysłów jest raczej obrażaniem. Mi na pewno zrobiłoby się przykro . Jedna z was dogryzajac Klaudii od razu pojechała po Ewie, no i w jakim celu ? Jednak tylko nie bronicie Oli ( co jest zrozumiałe ) ale też skutecznie krytykujecie nasze działania , w dodatku nie zbyt miło .
Cytuję :

" i skoro bronisz się tu wypowiedzią swojej Pani doktor to zapytaj jej o to, czy poduszka lub sadzanie dziecka w tym wieku jest dla niego przede wszystkim ZDROWE. ja was nie linczuje za głupie wypowiedzi czy cokolwiek tylko w głowie mi się nie mieści że taka oczywista sprawa jest po za zasięgiem waszych umysłów... "

Proszę nie piszcie już tutaj bo chciałabym normalnie moc poczytac forum . Czy my wam też zaśmiecamy wątek tak co jakiś czas ?

Chyba powinnyśmy tak zacząć robić, ale nie STOP, my tak nie zrobimy i nie robiłyśmy, bo jesteśmy najwidoczniej bardziej dojrzałe [emoji5]
 
Niezła afera powstała tu na forum... wszystkie zachowujecie się dziecinnie, taka prawda :)

Ale wiecie co ja Wam powiem. Zazdroszczę Wam, że macie tyle czasu aby śledzić nie tylko swoje forum, ale też nasze. I zazdroszczę, że Waszymi największymi problemami jest to kto zaczął, kto kogo zwyzywał/nie zwyzywał itp. Bo np ja mam dużo poważniejsze problemy z moim dzieckiem, zdrowotne. Muszę jeździć po lekarzach, a później płakać w poduszkę. A wy się przejmujecie takimi pierdołami...

Dokładnie tak.. zdrówka dla Was i święte słowa prawisz.
Zamiast cieszyc się tym, że mamy swoje maleństwa przy nas zdrowe i tak upragnione to plują tylko jadem tłumaczyć się, że przyszły bronić koleżankę. Hipokryzja i nic więcej..
 
Na długich Karolcia jaśniejsze końce były bo kiedyś rozjasniałam. A farba się wyplukała i odrost ogromny że jak sombre to wyglądało. A po scieciu włosów został tylko naturalny kolor :)

Ale jest serio mega, bardzo mi się podoba, pasuje Ci taka fryzurka. W ogóle Ty jak osiemnastka jakaś wyglądasz, tak młodo i fajnie [emoji5][emoji1303]
 
Dziewczyny moje nie reagujcie na te irytujące wpisy to się w końcu co niektórym znudzi jak zobaczą że żadnej z nas to nie rusza. Bo mnie nerwy powoli biorą że na naszym forum takie cyrki. Ja chcę czytać nasze wpisy dot naszych dzieci a jak komuś się nudzi to niech sobie czyta i się uczy na pamięć naszych wpisów jak lubi.
Dobranoc
 
reklama
Do góry