reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Tak to. Codziennie myję małemu tym główkę i żadnej ciemieniuchy nie ma. Tym można myć całe ciało też nie tylko główkę. Ale Twoja mała ma bujną czuprynkę to trzeba się przyłożyć żeby nic się nie zrobiło na tej główce. Ciężko pewnie wyczesać. Nie wiem bo moja córka takie włosy jak Twoja to miała na roczek dopiero ☺
A myslalam że to się zostawia na dłuższą chwilę przed myciem i dopiero się spłukuje :) wlasnie przez te włoski pewnie dłużej potrwa żeby się tego pozbyć
 
Uuuu to już masz dużo ciuszków na później, to fajnie :) ja już tez nakupowalam trochę w ciucholandzie, trochę w pepco, pare dostaliśmy, trochę w h&m i już też mam cały karton także „wyprawka” na 68 cm gotowa. Nie chce przesadzać z ilością, bo szczerze teraz jak patrzę z perspektywy czasu i w praktyce to sobie myśle prasując jej ubranka „po co ja tyle tego wszystkiego nakupowalam” xd
Tak to jest, chęć kupowania tak7ch małych ubranek jest ogromna. Ja jak coś będę już kupować rozmiar 80,86. W Lidlu za tydzień są ubranka dla dzieci.
 
A właśnie, jaki rozmiar czapeczki zamówiłam? Bo najmniejszy chyba jest 40/42, A ja bym chyba potrzebowała 38...

Nie wiem czy pomogę, ale ja w pepco taką
IMG_2314.JPG
czapkę na zimę kupiłam niby na rozmiar 80, bo taki był najmniejszy i jest idealna, ale ona taka grubsza jakby z wełny i dlatego może tak dopasowana :)
 

Załączniki

  • IMG_2314.JPG
    IMG_2314.JPG
    208,6 KB · Wyświetleń: 306
Kurcze ja wcale nie uważam że spanie z dzieckiem w łóżku jest zle. Teraz w nocy biorę Młodego do nas bo mi się nie chce wstawać do karmienia i go odkładać. Przeważnie od 1 w nocy już śpi z nami.
Córka już przestała przychodzić bo nie ma miejsca na 4 osoby w łóżku ale ja bardzo lubiłam jak przychodziła chociaż ma już 5.5 roku. No ale co kto lubi :))

No właśnie u mnie strach i wygoda też przemawia, że pewnie jeszcze pare ostatnich dni będę chciała żeby jeszcze spała w łóżku, tym bardziej, że mój ma nocki i czułabym się samotnie [emoji57][emoji86]
 
Dzis zamiana na spanie w kartonie:)
Jutro już wywalę ten karton ale radochy mieli coniemiara:)

Kasia, ale co Ty jesteś za matka wyrodna, że dzieci w kartonie kładziesz spać, eh.. nie mogę patrzeć na taką krzywde i wychowywanie.. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Oczywiście żarcik.
Super widok [emoji173]️
 
reklama
Do góry