reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Uważaj bo dojdziesz z tego wszystkiego. [Emoji23] kończę ta zenujaca rozmowę , dobranoc !! :D
Prosta, nieskomplikowana i łatwa do odtworzenia... Ot cała Klaudia. Na innych wątkach piszą co się tu wyczynia. Żenujące to są dziecinko Twoje odzywki i sytuacje czy też anegdoty, które przytaczasz tutaj aby komuś dokuczyć.
 
reklama
Prosta, nieskomplikowana i łatwa do odtworzenia... Ot cała Klaudia. Na innych wątkach piszą co się tu wyczynia. Żenujące to są dziecinko Twoje odzywki i sytuacje czy też anegdoty, które przytaczasz tutaj aby komuś dokuczyć.
To czytasz nie tylko nas ? Masakra. Zajmij się dzieckiem a nie po wszystkich forach skakasz :D wiedziałam , że wpadniesz. Tylko Ciebie tu brakowało. Co za zaszczyt [emoji23]
 
To wróć do poprzednich postów , a najlepiej do swojego forum :D lubisz u nas przebywać co ? :D fajnie tu u nas :D miło nam [emoji173]️

Bardzo fajnie nie powiem nie trzeba serialu oglądać żadnego telenowela z kiepskimi odc
Bo jak jesteś taka mądra to może poprzypominamy sobie jak u nas na forum błyszczałas ... pisalas u nas poszłaś obrażona bo
Ktoś zauważył jak zaczynasz się gubić przyszłaś tu zaczęłaś to samo pisać tylko znów zaczęłaś się gubić w swoich opowieściach życiowych

Szkoda ze koleżanki jeszcze się nie zorientowały [emoji6]
 
reklama
To czytasz nie tylko nas ? Masakra. Zajmij się dzieckiem a nie po wszystkich forach skakasz :D wiedziałam , że wpadniesz. Tylko Ciebie tu brakowało. Co za zaszczyt [emoji23]
Nie wpadłam do Ciebie moja droga, nie zasługujesz na moją uwagę... więc sobie nie pochlebiaj.
A i pisze się skaczesz a nie skakasz[emoji1][emoji1][emoji1]no ale co ja się gimnazjalistki czepiam...
 
Do góry