reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hyhy luzik Klaudia ;) widzisz duzo osob nierozumie i idzie przez swiat tak jak każą jej inni ludzie ;) czyli inaczej mowoac,zyja tak jak mowia w ksiazkach,czasopismach itd ;)mi to kolo pisi lata czy ktos akceptuje moj sposob wychowania dziecka czy nie ;)
Wychowanie dziecka a robienie mu krzywdy to duuuuża różnica, pragnę zauważyć [emoji6]
 
reklama
Wyprobowalam metodę 3/5/7 jak poplakiwala to nie wchodzilam jak się już wydarla to wchodzilam dałam smoka poglaskalam po główce i juz się uspakajala to znowu odeszlam i zasypiala . A teraz odkładam i przeważnie od razu zasypia. Na wieczór jak juz jest bardziej marudna to znowu idzie w ruch ta metoda
Przyjedzie K to będziemy próbować. Może nam się uda pogodzić ja z łóżeczkiem :)
Oby poszło tak gładko jak z twoja księżniczka ❤️
 
Dziewczyny pisałam Wam że będę kupowała tą mate 5w1 z Tiny love.
Oczywiście używana bo cena nowej to masakra [emoji23]
Ale polecam :) my mamy typowa różowa dla dziewczynki ale jest Tez zielona taka uniwersalna :) z pozytywką podobna do tej w leżaczku. Mnóstwo wiszących zabawek, szeleszczace elementy. I fajnie bo pozytywke można w dół przesunąć jako mobilizator do podnoszenia główki w pozycji na brzuszku :) Zobacz załącznik 910217Zobacz załącznik 910218
Jak jest duża ? My chcemy kupić taką która później można przerobić na basen z kulkami :)
 
A uwierz , że będę skoro sprawia Ci to tyle radości ! [Emoji23] mi by się nie chciało czytać co u ciebie , ale widocznie masz bardzo nudne życie skoro interesuje Cię moje az tak :D czytaj czytaj :D haha

No mamy nudne życie dzieci grzeczne, jedzą spia my zrelaksowane cieszymy się z macierzyństwa [emoji4] siedząc cały dzień na forum i gadajac sobie jak nam dobrze
 
Dobra dziewczyny skończcie dyskusje :D zajmijcie się swoimi wątkami [emoji23]
Ja ostatnio naszego nie mam czasu na bieżąco śledzić, a co dopiero inne.

Poza tym jak już któraś tu napisała.
I czego się nauczyłam będąc już od 4 lat matką.
Każda wychowuje swoje dziecko jak uważa i nikomu nic do tego. Zajmijcie się swoimi dziećmi, a nie mówicie jak wychowywać cudze..
Tym bardziej że niektóre z Was dopiero zaczęły 'przygodę' bycia mamą i zobaczycie ŻADNA Z WAS NIE JEST NIEOMYLNA. A wiedzą z internetow ma niewiele wspólnego z rzeczywistym życiem :)
Także już skończcie i lipcówki i sierpniowki te dyskusje na forum bo to i tak niczego nie wnosi :)
Proponuję wyłączyć forum i spędzić czas z dziećmi :)
Madre slowa ;) ja mamą jestem od 14 lat ;) i musze przyznac ze corka intelektem przewyzsza niektore osoby na tym forum ;)
 
reklama
Do góry