reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A powiedz moja droga, masz juz dzieci i w jakim wieku ;)
Nie, nie mam dzieci, ale że każdy głupi wie że takie dziecko nie jest jeszcze gotowe na takie doświadczenia.. Ciekawe jak ty byś zareagowała przykładowo na sytuację gdzie matka stawia 3miesieczne dziecko na nogi, bo chcę i to pokazuje. Pomyślała byś żeby walnęła się w głowę nie?
 
reklama
To że ktoś "wychował" już dziecko nie oznacza, że robi dobrze w tym momencie sadzając dziecko które jeszcze nawet nie wie po co mu to w życiu potrzebne. Ale co ja się będę produkować jak do was to jak grochem o ścianę.. Ktoś chce dobrze a taka jedna z drugą powie że będzie robić co zechce. Proszę bardzo tylko nie życzę żadnej z was później płaczu z powodu problemów z kręgosłupem itp..
Ale tak teraz bez kłótni. Nie rozumiem co was to obchodzi. Wychowujcie swoje dzieci po swojemu.skoro robicie to tak idealnie.
Nie wtracajcie się w życie innych , tym bardziej , że wasze zdanie nie jest na naszym forum mile widziane.
 
To że ktoś "wychował" już dziecko nie oznacza, że robi dobrze w tym momencie sadzając dziecko które jeszcze nawet nie wie po co mu to w życiu potrzebne. Ale co ja się będę produkować jak do was to jak grochem o ścianę.. Ktoś chce dobrze a taka jedna z drugą powie że będzie robić co zechce. Proszę bardzo tylko nie życzę żadnej z was później płaczu z powodu problemów z kręgosłupem itp..
Widze ze jednak nie czytasz tego forum, a przegladasz i wyhaczasz najlepsze kawalki, dodajesz swoj ksiazkowy tok myslenia i juz teza ze zle robie ,gotowa.. nie ladnie :) ja sie nie wtryniam w wychowanie innych rodzicow i nie prosze o "dobre rady".. :)
 
Siedzę i się śmieje. Jesteście tak żałosne , że nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Takie szczegóły z mojego życia pamiętacie o których nawet ja już dawno zapomnialam [emoji23] fajnie mieć takie fanki :D
Jak widać ty pamiętasz słowo w słowo to co napisała Ola.. [emoji30] Widzisz drzazgę w czyimś oku a w swoim belki nie widzisz kochana.
 
A moja już inaczej nie usnie.. narobiłam sibie [emoji23] w ogóle dzisiaj pół dnia na łóżku zabawy ale pół dnia na rękach usypiania , przysypiania. Dobrze, że obiad zdążyłam zrobić i wysprzątać cały dom chociaż :p

To tak jak ja zrobiłaś błąd.. moja w łóżeczku w ogóle nie śpi tylko w ciągu dnia leży i patrzy na karuzele i wtedy mogę coś zrobić, a tak to usypia tylko po jedzeniu pod piersią i tyle.. wiec tez sobie narobiłam nieźle od początku :/ muszę zacząć próbować żeby zasypiała w łóżeczku, nie wiem jak to zrobie. Bo śpi od początku z nami tylko w łóżku i w łóżeczku spała pare razy tylko na brzuszku i w leżaczku jak była malutka to spała. Teraz mamusia nauczyła w łóżku [emoji28]
 
Az tyle dziewczyn się tu zebrało z innych miesięcy ? Możecie proszę opuścić to forum już albo przynajmniej nie dyskutować tu o swoich problemach między sobą? Tego się nie chce czytać a szukać właściwej odpowiedzi innych naszych tematów nie związanych z kłótnią jest już niemożliwe.
Te pyskówki są jakieś bezsensowne i brzmią niedojrzale ;)
.....kobiety ogarnięcie się :) zrelaksujcie
Panie przyszły nas pouczyć i umoralnic. Mają wiedzę na każdy temat , a Ty Paulina nie chcesz się czegoś dowiedzieć ? Może źle wychowujesz własną córkę i dorosłe kobiety Ci wytłumaczą co nie co.
 
Mam taki sam ale myje co dwa dni :D też Inaczej się czuje jak brudas jakiś:D nie obrażając nikogo kto myje rzadziej, po prostu mi się robią tłuste po dwóch dniach :p

Ja się nie obrażam dziewczyny także luzik [emoji5]
Ja sama się dziwie jak to możliwe, że mi się po tylu dniach nie przetłuszczają. A tez ciagle coś robię, bo tutaj przy małej, tutaj w mieszkaniu obowiązki i non stop latam i się mecze a skora głowy nic i włosy tez [emoji23]
 
reklama
Ja się nie obrażam dziewczyny także luzik [emoji5]
Ja sama się dziwie jak to możliwe, że mi się po tylu dniach nie przetłuszczają. A tez ciagle coś robię, bo tutaj przy małej, tutaj w mieszkaniu obowiązki i non stop latam i się mecze a skora głowy nic i włosy tez [emoji23]

Ja też myję każdego dnia. Podczas ciąży udawało się co drugi, ale wszystko wróciło do normy niestety. Hormony :(
 
Do góry