reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Narzucanie? Skoro pytasz kogoś o zdanie i nie dostajesz takiej odpowiedzi jakiej oczekiwałaś to oznacza że ktoś ci coś narzuca? I nie pamiętam żeby ktoś cię "zwyzywał" tęsknię za twoimi historiami i pytaniami to wchodzę poczytać [emoji55]
Dziewczyny z nie naszego wątku
Myślę że bardzo smutne i nudne macie życie skoro tak podniecające są dla Was historie innych.
Klaudia nie brnij już na naszym wątku w tę dyskusję bo szkoda czasu a ja nie mam zamiaru czytać takich żenujących wypowiedzi.
 
reklama
Bardzo fajnie nie powiem nie trzeba serialu oglądać żadnego telenowela z kiepskimi odc
Bo jak jesteś taka mądra to może poprzypominamy sobie jak u nas na forum błyszczałas ... pisalas u nas poszłaś obrażona bo
Ktoś zauważył jak zaczynasz się gubić przyszłaś tu zaczęłaś to samo pisać tylko znów zaczęłaś się gubić w swoich opowieściach życiowych

Szkoda ze koleżanki jeszcze się nie zorientowały [emoji6]
Akurat od Was odeszłam bo zwyzywalyscie mnie o to, że planowałam kupić dziecku NIECHODKI !! no straszne !:D jak to powiedziała któraś z Was , zamiast rodzić dziecka powinnam powiesić sobie lalkę Barbie do wozka.
Przecież jestem taka zła matka , która chce założyć dziecku buciki :( koszmar :(
Napadlyscie wszystkie naraz. I napiszę jeszcze tylko jedno , później już nawet Was nie czytam bo szkoda czasu.
Jesteście jak szarańcza. Taki kiepski gang wrednych S*K. :) Miłej nocy :)
 
Nie wpadłam do Ciebie moja droga, nie zasługujesz na moją uwagę... więc sobie nie pochlebiaj.
A i pisze się skaczesz a nie skakasz[emoji1][emoji1][emoji1]no ale co ja się gimnazjalistki czepiam...
Ok. Jeszcze Tylko Tobie odpisze.
Akurat na mnie swoją uwagę skupiły praktycznie wszystkie lipcowki , cieszę się , że aż tak śledzicie moje losy. Schlebia mi to :D Narazie :)
 
KatiNails bardzo ładnie Ci w tych włosach :) wyglądasz dojrzalej :) dziś też zastanawiałam się nad tym co z włosami zrobić i w sumie zastanawiałam się nad taką długością jak Ty ale ja mam cienkie pióra i nie będzie to dobrze się trzymać a w deszcz kręcą się każdy w inną stronę. Zaś długie obciążają tak cienkie włosy że mam przy głowie uklep :/ nie dogodzisz.

Co tu się znowu narobiło ? Znowu jakieś spory :)

Ja już małą wykąpałam, położyłam spać i jem kolację sobie. Wieczór to taka trochę jedyna chwila dla siebie.
No moje dzieciaki też już śpią☺ i weszłam do Was a tu żenua. Eh
Ja też się planuję tak obciąć ☺ ej ale myślę , że dojrzalej nie znaczy starzej ? ☺
 
Ja za to dzisiaj afera goni aferę. Po nieprzespanej nocy i dniu z dwójką dzieci jeszcze wieczór ciężko :( mąż dzisiaj ma wychodne więc sama musiałam ogarnąć. Po 3 h wrzaski usnął chyba...nie chce zapędzać.

Idę się myć i coś zjeść bo nie wiadomo kiedy ksieciunio się obudzi :)
 
Zwracasz uwagę kobiecie która wychowała już nastolatkę więc daruj sobie bo twoje uwagi są zbędne w tym momencie :)
To że ktoś "wychował" już dziecko nie oznacza, że robi dobrze w tym momencie sadzając dziecko które jeszcze nawet nie wie po co mu to w życiu potrzebne. Ale co ja się będę produkować jak do was to jak grochem o ścianę.. Ktoś chce dobrze a taka jedna z drugą powie że będzie robić co zechce. Proszę bardzo tylko nie życzę żadnej z was później płaczu z powodu problemów z kręgosłupem itp..
 
Az tyle dziewczyn się tu zebrało z innych miesięcy ? Możecie proszę opuścić to forum już albo przynajmniej nie dyskutować tu o swoich problemach między sobą? Tego się nie chce czytać a szukać właściwej odpowiedzi innych naszych tematów nie związanych z kłótnią jest już niemożliwe.
Te pyskówki są jakieś bezsensowne i brzmią niedojrzale ;)
.....kobiety ogarnięcie się :) zrelaksujcie
 
reklama
Do góry