reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja też myję codziennie [emoji16] Tak już się przyzwyczaiłam i inaczej czuję się jakaś taka brudna [emoji16] Ale wiem, że to mój schiz

Rozumiem [emoji5][emoji4] hah oj tam, schiz nie schiz, ale tak jak mówisz przyzwyczajenie jest i skóra głowy też się przyzwyczaja do tego i gdybys już nie umyła te 2 dni to by się przetłuscila. Ja mam w ogóle jakieś dziwne te włosy, nawet po tych 6 dniach nie ma jakiegoś smalcu hah [emoji23]
 
reklama
Ja nie miałam jak [emoji20] bo czekałam do 14 aż mój odespi po nocce, bo kładzie się tak o 7 no i musieliśmy zjesc obiadek, wyszedł z psem i tak czas leci. Ale jutro znowu ma padać do południa i po południu niby nie także jest duża nadzieja na spacerek i to nawet i 2 h wykorzystamy [emoji4]
My przez katary siedzimy w domu. Tym bardziej że niedziela chrzciny Maje i muszę dzieciaki dokurować.
 
Haha ta nie wyzyta która musi gwałcić swojego faceta bo on nie ma na nią zbytnio ochoty [emoji23] bez urazy OLA. Wy zawsze mówicie co myślicie więc ja też trzymać języka za zębami nie będę :D
Klaudia życzę Ci tylko żeby Twoje biedne dziecko miało więcej komórek mózgowych niż Ty, ale o to akurat nietrudno. Tak amebowego (sorki ameby) toku rozumowania w życiu nie widziałam.
 
KatiNails bardzo ładnie Ci w tych włosach :) wyglądasz dojrzalej :) dziś też zastanawiałam się nad tym co z włosami zrobić i w sumie zastanawiałam się nad taką długością jak Ty ale ja mam cienkie pióra i nie będzie to dobrze się trzymać a w deszcz kręcą się każdy w inną stronę. Zaś długie obciążają tak cienkie włosy że mam przy głowie uklep :/ nie dogodzisz.

Co tu się znowu narobiło ? Znowu jakieś spory :)

Ja już małą wykąpałam, położyłam spać i jem kolację sobie. Wieczór to taka trochę jedyna chwila dla siebie.
 
KatiNails bardzo ładnie Ci w tych włosach :) wyglądasz dojrzalej :) dziś też zastanawiałam się nad tym co z włosami zrobić i w sumie zastanawiałam się nad taką długością jak Ty ale ja mam cienkie pióra i nie będzie to dobrze się trzymać a w deszcz kręcą się każdy w inną stronę. Zaś długie obciążają tak cienkie włosy że mam przy głowie uklep :/ nie dogodzisz.

Co tu się znowu narobiło ? Znowu jakieś spory :)

Ja już małą wykąpałam, położyłam spać i jem kolację sobie. Wieczór to taka trochę jedyna chwila dla siebie.
Kochana ja mam podobnie z włosami co Ty :) ale miałam już tak zniszczone włosy że jednak postanowiłam ściąć :)
 
Chciałabym tak [emoji16] jak sobie przypomnisz jak tego dokonujesz to daj znać :D
Wyprobowalam metodę 3/5/7 jak poplakiwala to nie wchodzilam jak się już wydarla to wchodzilam dałam smoka poglaskalam po główce i juz się uspakajala to znowu odeszlam i zasypiala . A teraz odkładam i przeważnie od razu zasypia. Na wieczór jak juz jest bardziej marudna to znowu idzie w ruch ta metoda
 
Dziewczyny pisałam Wam że będę kupowała tą mate 5w1 z Tiny love.
Oczywiście używana bo cena nowej to masakra [emoji23]
Ale polecam :) my mamy typowa różowa dla dziewczynki ale jest Tez zielona taka uniwersalna :) z pozytywką podobna do tej w leżaczku. Mnóstwo wiszących zabawek, szeleszczace elementy. I fajnie bo pozytywke można w dół przesunąć jako mobilizator do podnoszenia główki w pozycji na brzuszku :)
IMG_20181023_193526.jpg
IMG_20181023_194016.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181023_193526.jpg
    IMG_20181023_193526.jpg
    72 KB · Wyświetleń: 448
  • IMG_20181023_194016.jpg
    IMG_20181023_194016.jpg
    73,4 KB · Wyświetleń: 448
@olaaa7 a Ty jak "nie lubisz" to nie oglądaj skoro cie tak razi co robi Ewa :) proste :)
Hyhy luzik Klaudia ;) widzisz duzo osob nierozumie i idzie przez swiat tak jak każą jej inni ludzie ;) czyli inaczej mowoac,zyja tak jak mowia w ksiazkach,czasopismach itd ;)mi to kolo pisi lata czy ktos akceptuje moj sposob wychowania dziecka czy nie ;)
 
reklama
Dziewczyny pisałam Wam że będę kupowała tą mate 5w1 z Tiny love.
Oczywiście używana bo cena nowej to masakra [emoji23]
Ale polecam :) my mamy typowa różowa dla dziewczynki ale jest Tez zielona taka uniwersalna :) z pozytywką podobna do tej w leżaczku. Mnóstwo wiszących zabawek, szeleszczace elementy. I fajnie bo pozytywke można w dół przesunąć jako mobilizator do podnoszenia główki w pozycji na brzuszku :) Zobacz załącznik 910217Zobacz załącznik 910218

Zosia w leżaczku już prawie się nie mieści a i bujać się też już nie chce bo za ciężka jest :D
 
Do góry