reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Kochana moj nie musi jebac na zleceniu u Niemca ... nie ma ci czego zazdroscic
Jak wy wszystko dokładnie znacie :D a rozmiar mojego stanika też pamiętasz ? Nie wygląda mi to na "przypadkowe wchodzenie" tylko na dokładne czytanie :) ale spoko. Skoro aż tak interesuje Was nasze życie to może pamiętnik jakiś zacznijcie pisać pt. "Z życia gwiazd , sierpniowe super matki! "
 
Jak wy wszystko dokładnie znacie :D a rozmiar mojego stanika też pamiętasz ? Nie wygląda mi to na "przypadkowe wchodzenie" tylko na dokładne czytanie :) ale spoko. Skoro aż tak interesuje Was nasze życie to może pamiętnik jakiś zacznijcie pisać pt. "Z życia gwiazd , sierpniowe super matki! "

Ty się tak gubisz ze nawet nie pamiętasz co pisalas nam ...
 
Zdecydowanie za mało byłyście żebyście się tak wypowiadały ...

Wchodząc na wasz wątek można się za głowę złapać co niektóre z was robią dzieciom i nie ważne czy to lipcowka czy styczniowka

Niektóre z was powinny chyba iść na kurs co w jakim wieku dziecko może ...
Dziewczyny dzialaja ksiazkowo tylko ja odbiegam od systemu ;) ale nie uwazam, abym musiala isc na kurs.. nie robie dziecku krzywdy.. i mojej 14-nastoletniej teznie zrobilam ;)
 
O tak moja droga! Jesteś gwiazda na niejednym wątku, uwierz! Historie o kasie w gaciach, biedronkach przez które podgryzanie jest Twoje dziecko czy pakowanie małej w 10 bodziaków podczas najcieplejszego lata ever robi furorę nie tylko wśród lipcowek! Także brawo, sporo osób faktycznie podczytuje Was dziewczyny pijąc kawę, jako świetna, darmowa rozrywkę :D Błagam, nie przestawaj i dalej dzieł się tymi fantastycznymi pomysłami i przeżyciami inaczej naprawdę nie będzie czasami z czego się pośmiać :D
A uwierz , że będę skoro sprawia Ci to tyle radości ! [Emoji23] mi by się nie chciało czytać co u ciebie , ale widocznie masz bardzo nudne życie skoro interesuje Cię moje az tak :D czytaj czytaj :D haha
 
reklama
Narzucanie? Skoro pytasz kogoś o zdanie i nie dostajesz takiej odpowiedzi jakiej oczekiwałaś to oznacza że ktoś ci coś narzuca? I nie pamiętam żeby ktoś cię "zwyzywał" tęsknię za twoimi historiami i pytaniami to wchodzę poczytać [emoji55]
Nikt Ci nie broni. Ja tam za Tobą nie tęsknię więc g. Mnie obchodzi wątek lipcowe bla bla bla :D ale do nas zapraszam :D
 
Do góry