reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dobra dziewczyny skończcie dyskusje :D zajmijcie się swoimi wątkami [emoji23]
Ja ostatnio naszego nie mam czasu na bieżąco śledzić, a co dopiero inne.

Poza tym jak już któraś tu napisała.
I czego się nauczyłam będąc już od 4 lat matką.
Każda wychowuje swoje dziecko jak uważa i nikomu nic do tego. Zajmijcie się swoimi dziećmi, a nie mówicie jak wychowywać cudze..
Tym bardziej że niektóre z Was dopiero zaczęły 'przygodę' bycia mamą i zobaczycie ŻADNA Z WAS NIE JEST NIEOMYLNA. A wiedzą z internetow ma niewiele wspólnego z rzeczywistym życiem :)
Także już skończcie i lipcówki i sierpniowki te dyskusje na forum bo to i tak niczego nie wnosi :)
Proponuję wyłączyć forum i spędzić czas z dziećmi :)
 
Dokładnie. Dodają oceny, komentują nasze wychowanie dzieci, a nawet pamiętają co się u kazdej z nas w życiu dzieje :) jesteśmy bardzo ciekawymi osobami najwidoczniej :D czujmy się jak gwiazdy :D

O tak moja droga! Jesteś gwiazda na niejednym wątku, uwierz! Historie o kasie w gaciach, biedronkach przez które podgryzanie jest Twoje dziecko czy pakowanie małej w 10 bodziaków podczas najcieplejszego lata ever robi furorę nie tylko wśród lipcowek! Także brawo, sporo osób faktycznie podczytuje Was dziewczyny pijąc kawę, jako świetna, darmowa rozrywkę :D Błagam, nie przestawaj i dalej dzieł się tymi fantastycznymi pomysłami i przeżyciami inaczej naprawdę nie będzie czasami z czego się pośmiać :D
 
Sierpniowki nie sa tak fałszywe jak wy. Jak coś źle robię to wyjaśniają nie narzucają i nie wyzywają przy tym :) ale widzę , że pamiętasz moje odejście. Tęsknisz ? [Emoji23]
Narzucanie? Skoro pytasz kogoś o zdanie i nie dostajesz takiej odpowiedzi jakiej oczekiwałaś to oznacza że ktoś ci coś narzuca? I nie pamiętam żeby ktoś cię "zwyzywał" tęsknię za twoimi historiami i pytaniami to wchodzę poczytać [emoji55]
 
Ale znowu naprodukowałyście postów [emoji1303][emoji85][emoji86]

Już biorę się za nadrabianie, bo mimo wielu obowiazkow w domu i opieki nad małą to forum uzależnia [emoji16][emoji1376]
A tak się zastanawiałyśmy czy będziemy tutaj po porodzie się udzielać, a tu proszę jak aktywnie [emoji54][emoji1303]
 
reklama
Ja zdążyłam na szczęście przed deszczem[emoji123]

Ja nie miałam jak [emoji20] bo czekałam do 14 aż mój odespi po nocce, bo kładzie się tak o 7 no i musieliśmy zjesc obiadek, wyszedł z psem i tak czas leci. Ale jutro znowu ma padać do południa i po południu niby nie także jest duża nadzieja na spacerek i to nawet i 2 h wykorzystamy [emoji4]
 
Do góry