reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
To chyba ta jedna z wszechwiedzących kłótliwych lipcowek :D
No popatrz a myślałam że to ty jesteś tą wszechwiedząca [emoji23]

Ja tam Olę lubię :) znamy się ze staraczek :)
Nie wiem jak na lipcowkach bo nie sledzilam ale na staraczkach nie była klotliwa i wszechwiedzaca :)
Dzięki Kasiu :* najwięcej mają do powiedzenia osoby które najmniej wiedzą a pewne rzeczy wyrywają z kontekstu.

Haha ta nie wyzyta która musi gwałcić swojego faceta bo on nie ma na nią zbytnio ochoty [emoji23] bez urazy OLA. Wy zawsze mówicie co myślicie więc ja też trzymać języka za zębami nie będę :D
To że nie potrafisz odróżniać czegoś co kto mówi z przymrużeniem oka od tego na serio to już twój problem.
Mój facet przynajmniej jest przy mnie a nie wyjeżdża za pracą bo ma leniwa babę która tylko wydaje jego kasę.

Zdecydowanie za mało byłyście żebyście się tak wypowiadały ...

Wchodząc na wasz wątek można się za głowę złapać co niektóre z was robią dzieciom i nie ważne czy to lipcowka czy styczniowka

Niektóre z was powinny chyba iść na kurs co w jakim wieku dziecko może ...
Karla do co niektórych i tak nic nie dotrze ;)

Klaudia a ty swojemu lepiej porządne majtki kup żeby zmów mu kasy nie ukradli albo gorzej zgwałcili [emoji33]

Strasznie puste to
Karla popieram. Te wszystkie historie Klaudii są grubymi nićmi szyte. Już sama się gubi co mówi.
 
To nie wchodzcie i nie czytajcie. Chyba że macie za nudny swój wątek genialnych super lipcowek i czytacie nas na bierzaco żeby się douczyć . :D

Dziewczyno czego się douczyć ??? Jak niespełna 3 mc dziecko sadzać ??

Was nie trzeba czytać na bieżąco wystarczy wejść przypadkiem a parodia taka ze hohoh

I masz racje jesteśmy genialne
 
A mi by się nie chciało czytać tyle forum na raz ...
Dziewczyny z innych wątków , chyba macie mnóstwo czasu skoro nas czytacie tak dokładnie ;)
Ja , jak w ciąży miałam czas i z ciekawości czytałam inne wątki ( to jak wiadomo zabronione nie jest ) to jednak nie miałam czelnośći wpied*alać się w czyjąś rozmowę nawet jak ktoś bez sensu coś pisał , bez urazy :)
Dokładnie. Dodają oceny, komentują nasze wychowanie dzieci, a nawet pamiętają co się u kazdej z nas w życiu dzieje :) jesteśmy bardzo ciekawymi osobami najwidoczniej :D czujmy się jak gwiazdy :D
 
To nie wchodzcie i nie czytajcie. Chyba że macie za nudny swój wątek genialnych super lipcowek i czytacie nas na bierzaco żeby się douczyć . :D
Klaudia, widzę że chyba książki się piszą na twój temat [emoji16][emoji16] pisz nam tutaj jaką kupkę miałaś dzisiaj , koleżanki będą mieć więcej info do zakodowania na twój temat [emoji16]
 
Douczyć? Hahahaha niby czego? Jak uniknąć pogryzienia dziecka przez biedronki czy jak sadzać swoje 3miesieczne dziecko.. Z tego co widzę Ty pierwsza zaczęłaś rzucać nazwami.. A wy dziewczyny same przemyślcie zachowanie swojej koleżanki bo jeszcze na was się pogniewa, odejdzie na inną grupę i będzie pisać jakie to wy nie jesteście [emoji112]
Sierpniowki nie sa tak fałszywe jak wy. Jak coś źle robię to wyjaśniają nie narzucają i nie wyzywają przy tym :) ale widzę , że pamiętasz moje odejście. Tęsknisz ? [Emoji23]
 
No popatrz a myślałam że to ty jesteś tą wszechwiedząca [emoji23]


Dzięki Kasiu :* najwięcej mają do powiedzenia osoby które najmniej wiedzą a pewne rzeczy wyrywają z kontekstu.


To że nie potrafisz odróżniać czegoś co kto mówi z przymrużeniem oka od tego na serio to już twój problem.
Mój facet przynajmniej jest przy mnie a nie wyjeżdża za pracą bo ma leniwa babę która tylko wydaje jego kasę.


Karla do co niektórych i tak nic nie dotrze ;)


Karla popieram. Te wszystkie historie Klaudii są grubymi nićmi szyte. Już sama się gubi co mówi.
Napiszę tyle : HAHAHAHAHAHAH !
może dotrze :D
 
reklama
Do góry