reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziekuje.. Wiki tez szybko zaczela ;) Michasia chce jej chyba dorownac :p ona generalnie nie siedzi bez podparcia czyli poducha z tylu,poduchy po bokach albo jedna duza poducha ;) no i moje palce.. trzymam je tak aby mala nie obciazala zbytnio kregoslupa czyli u gory ,a ona trzyma mnie ;) zobacz i tak siedzi z 2 minuty ;) Zobacz załącznik 910137
@olaaa7 a Ty jak "nie lubisz" to nie oglądaj skoro cie tak razi co robi Ewa :) proste :)
 
Tez sobie zazdroszczę, w szczególności przy dziecku małym teraz hah :) no i szampon jak ekomicznie zużywany [emoji23][emoji23] 4 razy w miesiącu i po sprawie

Ja wcześniej myłam co 4 dni włosy i też było okej, tak przyzwyczaiłam po prostu skórę głowy i włosy i udało się [emoji1303][emoji5]

Jak ja bym myla raz w tygodniu to moje włosy wyglądałyby jakbym je wazelina wysmarowala hahaha :D
 
Ja też myję codziennie [emoji16] Tak już się przyzwyczaiłam i inaczej czuję się jakaś taka brudna [emoji16] Ale wiem, że to mój schiz
Mam taki sam ale myje co dwa dni :D też Inaczej się czuje jak brudas jakiś:D nie obrażając nikogo kto myje rzadziej, po prostu mi się robią tłuste po dwóch dniach :p
 
reklama
Do góry