reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Wyszłam od gina i wszystko ok. Ale jaki cyrk na kółkach. Leżę sobie na tym samolocie. Przede mną doktorek i mówi mi że piękny widok... potem nawijal że są ładne krocza i brzydkie i nie o tym mówi, a o tym że wargi sromowe zamknięte itd. Jakby porodu nie było;) dostałam receptę na antykoncepcję i za 3 miesiące cytologia.
Fajnie. Wyrwalam się trochę w świat tą wizytą bo jakbym miała dziś siedzieć w domu to był na łeb dostała... mężu mnie zdenerwował i wypowiedział wojnę "ze jak ja chce wojny to będę mieć ". Aktualnie się do niego nie odzywam i prędzej mi język uschnie niz pierwsza się odezwę po tym jak się zachował.
Zaszłam do pepco. Kupiłam trochę drobiazgów na zimę. Pogoda u mnie też fatalna... leje, wieje... i pomyśleć że teraz jak już nie jestem w ciąży to bym tak chciała by te letnie upały wróciły...
Aaaa i jeszcze gin ocenił że jestem plodna jak nie wiem i mam uważać na plemniki :D
 
Wyszłam od gina i wszystko ok. Ale jaki cyrk na kółkach. Leżę sobie na tym samolocie. Przede mną doktorek i mówi mi że piękny widok... potem nawijal że są ładne krocza i brzydkie i nie o tym mówi, a o tym że wargi sromowe zamknięte itd. Jakby porodu nie było;) dostałam receptę na antykoncepcję i za 3 miesiące cytologia.
Fajnie. Wyrwalam się trochę w świat tą wizytą bo jakbym miała dziś siedzieć w domu to był na łeb dostała... mężu mnie zdenerwował i wypowiedział wojnę "ze jak ja chce wojny to będę mieć ". Aktualnie się do niego nie odzywam i prędzej mi język uschnie niz pierwsza się odezwę po tym jak się zachował.
Zaszłam do pepco. Kupiłam trochę drobiazgów na zimę. Pogoda u mnie też fatalna... leje, wieje... i pomyśleć że teraz jak już nie jestem w ciąży to bym tak chciała by te letnie upały wróciły...
Aaaa i jeszcze gin ocenił że jestem plodna jak nie wiem i mam uważać na plemniki :D
Chyba bym się wystaraszy jakby mi gin powiedział że mam ładne krocze [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
My z @klaudiaa975 byłyśmy na lipcowych wczesniej to wiemy co nie co ;)

Zdecydowanie za mało byłyście żebyście się tak wypowiadały ...

Wchodząc na wasz wątek można się za głowę złapać co niektóre z was robią dzieciom i nie ważne czy to lipcowka czy styczniowka

Niektóre z was powinny chyba iść na kurs co w jakim wieku dziecko może ...
 
Do góry