reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jasne, że będzie ;) zobaczysz, nagle nadrobi i będzie więcej przybierała w tydzień niż w 3 tyg. Często tak jest ;)

U nas mimo, że raz dziennie dawałam mm z butli to ona z 2 tyg temu całkowicie odrzuciła butelkę i tylko kp karmić się chce :) mega cieszy, ale z drugiej strony lipa, bo nigdzie sama nie wyjdę na więcej niż godzinę, bo będę i tak myślała o tym, ze może zgłodnieje zaraz albo na spacerze jakbym chciała być z 2 h to strach, ze nie będzie chciała tej butli.
O kurde . To jest duzy problem .. co jak ci braknie mleka albo stanie się coś takiego , że nie będziesz mogła karmić ?
 
reklama
Jasne, że będzie ;) zobaczysz, nagle nadrobi i będzie więcej przybierała w tydzień niż w 3 tyg. Często tak jest ;)

U nas mimo, że raz dziennie dawałam mm z butli to ona z 2 tyg temu całkowicie odrzuciła butelkę i tylko kp karmić się chce :) mega cieszy, ale z drugiej strony lipa, bo nigdzie sama nie wyjdę na więcej niż godzinę, bo będę i tak myślała o tym, ze może zgłodnieje zaraz albo na spacerze jakbym chciała być z 2 h to strach, ze nie będzie chciała tej butli.
I co teraz z waszymi randkami co sobotę ? [emoji39] Bo zostawiasz mała na cały dzień teściowej tak jak mówiłaś jeszcze w ciąży ? [emoji39]
 
super wyglądacie :) my chrzest mieliśmy wczoraj pogoda jak marzenie Matuszek grzeczny w kościele był. Nawet nie zapłakał jak ksiądz polewał wodą święconą główkę. Zdjęcia wrzucę pod koniec tygodnia bo fotograf tak obiecał nam. Sama nic nie robiłam.
Dziękujemy :) Pogoda w ten weekend była naprawdę piękna ;) Lenka troszkę płakała, ale nie było najgorzej :p Jedynie co mnie rece bolą, bo cały czas ja mała trzymałam, nikomu nie chciałam oddać mojego dzidziusia [emoji23] to teraz mam za swoje :p To czekamy na Wasze zdjęcia, my sami robilismy. Jeszcze czekam aż mi poprzesylaja wszyscy ;)
 
.
Jasne, że będzie ;) zobaczysz, nagle nadrobi i będzie więcej przybierała w tydzień niż w 3 tyg. Często tak jest ;)

U nas mimo, że raz dziennie dawałam mm z butli to ona z 2 tyg temu całkowicie odrzuciła butelkę i tylko kp karmić się chce :) mega cieszy, ale z drugiej strony lipa, bo nigdzie sama nie wyjdę na więcej niż godzinę, bo będę i tak myślała o tym, ze może zgłodnieje zaraz albo na spacerze jakbym chciała być z 2 h to strach, ze nie będzie chciała tej butli.
Na 2 h spacerze musiałaś karmić? Ja karmie o 9.30 o 10 schodzę z wózkiem i Młody śpi aż do 12.30 czasem dłużej wracamy do domu i on jeszcze jest w stanie wytrzymać bez jedzenia. Zdazyło mi się karmić na spacerze piersią raz jak poszłam do galerii na nogach i wszystko trwało 5 h ok.
 
Jasne, że będzie ;) zobaczysz, nagle nadrobi i będzie więcej przybierała w tydzień niż w 3 tyg. Często tak jest ;)

U nas mimo, że raz dziennie dawałam mm z butli to ona z 2 tyg temu całkowicie odrzuciła butelkę i tylko kp karmić się chce :) mega cieszy, ale z drugiej strony lipa, bo nigdzie sama nie wyjdę na więcej niż godzinę, bo będę i tak myślała o tym, ze może zgłodnieje zaraz albo na spacerze jakbym chciała być z 2 h to strach, ze nie będzie chciała tej butli.
U mnie póki co lubi i cycka i butelkę ale mimo to nie wychodzimy na dłużej niż 1h. W okolicy nie ma nawet ławek a mój glodomorek dłużej by nie wytrzymał
 
U mnie póki co lubi i cycka i butelkę ale mimo to nie wychodzimy na dłużej niż 1h. W okolicy nie ma nawet ławek a mój glodomorek dłużej by nie wytrzymał
A czyli jednak więcej z Was tak ma że w grę wchodzą tylko krótkie spacery. My juz mamy rytm z tym spacerem od 10-12.30 później gdzieś ok. 13.30 idzie spać na chwilę i czasem usypia jak jadę po córkę do przedszkola między 15-16.
Ja mieszkam nad rzeką i po bulwarach sobie spaceruje i ogarniam zakupy i różne sprawunki w tym czasie :)
 
O kurde . To jest duzy problem .. co jak ci braknie mleka albo stanie się coś takiego , że nie będziesz mogła karmić ?

W sumie to wole w tą stronę niż gdyby odrzuciła cyca na rzecz butelki. Jakoś damy rade ;) i tak dłużej niż 2 h bym bez niej nie wytrzymała [emoji28][emoji28]
Mleka nie powinno braknąć, bo staram się nie stresować, pic dużo wody i innych płynów, biorę witaminy i odżywiam się. No i mała na bieżąco reguluje laktację, bo często je także będę dobrej myśli. Tak przez 4 miesiące chciałabym jeszcze na pewno karmić. Zobaczymy jak będzie w praktyce
 
reklama
I co teraz z waszymi randkami co sobotę ? [emoji39] Bo zostawiasz mała na cały dzień teściowej tak jak mówiłaś jeszcze w ciąży ? [emoji39]

Damy rade jakoś, narazie nie myśle o randkach, bo gdy mała śpi to spędzamy tez czas razem oglądać coś [emoji28] a z zostawieniem małej u teściowej no to większa rozkmina, bo raczej w praktyce to nie przejdzie skoro ona nie chce butelki, a ja bym się stresowała gdybym to noe ja się nią zajmowała także narazie o tym nie myśle [emoji28]

I tak mój 2 weekendy w miesiącu spędza we Wrocławiu na studiach a 2 jest w domu także wtedy spędzamy rodzinnie czas lub jakieś wycieczki w 4, bo jeszcze piesek :) a przyjdzie i czas może przy rozszerzaniu diety na jakieś tam zostawienie młodej u teściów, zobaczymy [emoji5]
 
Do góry