reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Bo mi polozna mowila ze przy kp tez mozna podawac
Mi też mówiła , żeby podać wodę albo glukozę. Kiedyś się dzieciom podawało i było ok. A teraz nowe metody podchodziły. Wydaje mi się , że dziecku też trzeba czasem nawilżyć w buzi woda , przepłukać gardelko a nie ciągle mleko, jak nie rzadkie to gęste ;)
 
reklama
Jenyyyy zamień się błagam!!!!! Kawa z mlekiem i grefrutem nic nie dała...chyba muszę iść po te czopki;(
Najlepsza na zaparcia jest parafina ciekła Jak byłam w pierwszej ciąży to miałam 5 dni bez 2 i ginekolog mi polecił szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałam bo wcześniej też miałam problemy. Ona nie działa gwałtownie tylko tak jakby naoliwia i lepiej wychodzi
 
Każdy robi jak chce tak jak napisałam. Ja mam inne zdanie no ale to moje zdanie:)
Akurat doskonale wiem czym jest dzielenie się obowiązkami z mężem ale jednak nie chciałabym pluc sobie w brodę ze zepsulam sobie laktację. Mój mąż przy córce wstawał w nocy na równi ze mną chociażby po to żeby przebrać mała i podać mi ją do łóżka do karmienia :)
Nie krępuje mnie karmienie dziecka piersią gdziekolwiek, nie krępuje się jeść sama więc nie wiem czemu miałabym się krępować dawać jeść dziecku. Zakrywam piersi żeby ich widać nie było i tyle.

Jasne, każdego już indywidualna sprawa :)
 
Dzięki za pamięć :) już myślałam że mnie w kuli wróżb nie ma :D
U mnie już po terminie. Czekam sobie nadal bezobjawowo. Jutro pewnie pojadę do szpitala i będę tam doczekiwać. Płakać mi się chce szczerze mówiąc. Nie wiem co się dzieje że nic się nie dzieje :(
Dzidziusiowi dobrze u mamy ❤️ na dniach na pewno coś się ruszy. Nie martw się :* do tygodnia już będziesz miała maluszka przy sobie, to nie uniknione :)
 
A tak dziś u nas aktywność Kornelki [emoji16][emoji87]

Rozkręcamy się z pampersami haha
IMG_1174.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1174.JPG
    IMG_1174.JPG
    115,9 KB · Wyświetleń: 306
Zjadłam wczoraj wieczorem dwie i dzisiaj zaparcie , a mała od cycka odejść nie chciała :p 4 kawałki czekolady wczoraj też zjadlam, mam schowana za książkami żeby mama nie zobaczyła [emoji23] dzisiaj kupiłam laysy :D
Ja co prawda jeszcze nie karmie, ale dziś byłam w PL sklepie i wzięłam paczke chrupkow tych duszków. Macam ta paczke i mówię 'tak mało? A to biore dwie' [emoji23]
Tak mi się jakos skojarzyło do Twoich laysow :p
 
reklama
Do góry