reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@KatiNails jak tam sie miewasz?

@miloscwczasachpopkultury daj znać , jak Ci minęła nocka.

Ja dzis mam znowu badane przepływy pod wieczór , jutro KTG i beda tak mnie kontrolować az do terminu CC. Jesli nadal przyrost bedzie słaby jest opcja , ze trafie do szpitala . Samo z siebie póki co nie dzieje sie nic . Zero czopu ,czy skurczów przepowiadających , od tylko normalne dolegliwości na koncowce- popuchnięte nogi , ból krzyża przy nadmiernym schylaniu i brzuch wiszący na kolanach - dosłownie .
Daj znać, co ci powiedzą[emoji4] Ja mam wizytę po 20 i też liczę, że mój brzdąc przytył min. 200g[emoji4] taki wyznacznik mi dał lekarz[emoji4]
 
reklama
@klaudiaa975 @Ewka34 gratulacje dla Was dzielne mamy :) córeczki sliczne:)

Wczoraj miałam serie bolesnych skurczy coraz mocniejszych już myślałam że będziemy jechać do szpitala ale jednak się uspokoiło. A dzisiaj obudziłam się z okropnym bólem kręgosłupa lędźwiowego :(
Dzisiaj apka mówi że 2 tygodnie do terminu i mam nadzieję że szybko urodzę.
Wczoraj kupiliśmy materac i organizer na łóżeczko w Ikei także już w sumie chyba wszystko mamy.

Dzisiaj o 17 mam ktg zobaczymy czy coś więcej się pisze.
Ja tez kupiłam organizer na łóżeczko w ikei tylko mam problem bo plastikowe miseczki nie chcą mi się trzymać... mam za grube szczebelki chyba :( nie wiem jak to rozwiązać ...
 
Dzień dobry.

Powodzenia dla wizytujących dziś. Ja też mam wizytę na 15.00. Ostatnia n3tyg temu młoda ważyła niecale 2400 ciekawe ile dziś. Zważyłam się rano i cieszę się bo przez 3 ostatnie tyg nic nie przytyłam. Jak na razie na plusie 8kg. nie wiem dlaczego w poprzednich ciążach tyłam po 22kg a teraz 8kg. ale to dobre, bo teraz startowalam ze znacznie wyższej wagi.
 
Dzień dobry.

Powodzenia dla wizytujących dziś. Ja też mam wizytę na 15.00. Ostatnia n3tyg temu młoda ważyła niecale 2400 ciekawe ile dziś. Zważyłam się rano i cieszę się bo przez 3 ostatnie tyg nic nie przytyłam. Jak na razie na plusie 8kg. nie wiem dlaczego w poprzednich ciążach tyłam po 22kg a teraz 8kg. ale to dobre, bo teraz startowalam ze znacznie wyższej wagi.
Ja przed chwilą się ważyłam i przytyłam kolejny kg [emoji16] U mnie każde 0.5kg to powód do radości dla mnie, więc się cieszę[emoji16]
 
reklama
Do góry