reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja przed chwilą się ważyłam i przytyłam kolejny kg [emoji16] U mnie każde 0.5kg to powód do radości dla mnie, więc się cieszę[emoji16]
każdego co innego cieszy:) Ja pewnie przez tą dietę cukrzycową bo jem zdrowiej, nie jem słodyczy, soków, owoców też mało. ale też się nie głodzę jem sporo i czasami ulegam zachciankom.
 
reklama
każdego co innego cieszy:) Ja pewnie przez tą dietę cukrzycową bo jem zdrowiej, nie jem słodyczy, soków, owoców też mało. ale też się nie głodzę jem sporo i czasami ulegam zachciankom.
Ja na pewno też przez to[emoji4]tzn. przez to, że ostatnio sobie pozwalam na wiecej[emoji16] lody, ciacho itd[emoji23] A wcześniej nic a nic nie było, bo nie mogłam[emoji4]
 
Ja jeszcze czekam na konsultację z kardiologiem jak potwierdzi, że jest wszystko ok to do domu dzisiaj wyjdę. Na szczęście skurcze mi odpuściły. Już wczoraj wieczorne ktg i dzisiaj rano bez czynności skurczowych. A już było groźnie bo pod 100 podchodziły. Wyciszyło się. Synuś mnie posłuchał, że mama chce jeszcze do domu wrócić i się nie pcha. Jeszcze muszę dokupić sobie koszul bo wzięłam 3 i co dzień zmieniałam i jeszcze ze dwie by się przydały na zapas..
 
Ja jeszcze czekam na konsultację z kardiologiem jak potwierdzi, że jest wszystko ok to do domu dzisiaj wyjdę. Na szczęście skurcze mi odpuściły. Już wczoraj wieczorne ktg i dzisiaj rano bez czynności skurczowych. A już było groźnie bo pod 100 podchodziły. Wyciszyło się. Synuś mnie posłuchał, że mama chce jeszcze do domu wrócić i się nie pcha. Jeszcze muszę dokupić sobie koszul bo wzięłam 3 i co dzień zmieniałam i jeszcze ze dwie by się przydały na zapas..
U mnie tam samo. Podchodzilo do 100 ale też się uciszylo.... ale te skurcze mi powracają ale są nieregularne. Parę co 20 min albo 10 min później 30 min.
 
Ja tez kupiłam organizer na łóżeczko w ikei tylko mam problem bo plastikowe miseczki nie chcą mi się trzymać... mam za grube szczebelki chyba :( nie wiem jak to rozwiązać ...

Ja kupiłam taki mały nie ten plastikowy w końcu. Będę tam trzyma tylko kilka pieluszek chusteczki i krem.
 

Załączniki

  • IMG_20180730_094704_HDR.jpg
    IMG_20180730_094704_HDR.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 109
Dzień dobry.

Powodzenia dla wizytujących dziś. Ja też mam wizytę na 15.00. Ostatnia n3tyg temu młoda ważyła niecale 2400 ciekawe ile dziś. Zważyłam się rano i cieszę się bo przez 3 ostatnie tyg nic nie przytyłam. Jak na razie na plusie 8kg. nie wiem dlaczego w poprzednich ciążach tyłam po 22kg a teraz 8kg. ale to dobre, bo teraz startowalam ze znacznie wyższej wagi.
U mnie na szczescie po naglym skoku wagi (4kg w 2 tygodnie) stanelo w miejscu, oby tak do konca :)
 
Ja właśnie też najbardziej się boje tej tęsknoty za córka. Ale liczę na to że ona będzie się świetnie bawić u babci i jakoś to przeżyje łagodnie.
Może Was wypuszcza dzisiaj?jutro? Napisz koniecznie jak syn zareaguje na siostrę :)
Czekam na usg z najlepszym neonatolog iem u nas. Jeśli będzie wszystko ok jest szansa że nas puszcza.
Ale mnie ta głową boli coraz bardziej. Jak leżę nie czuje a jak wstaje to masakra.
Dlatego też wolałabym być w domu już. Bo nawet bym wystawac nie musiała. Bo mi mąż ze wszystkim pomoże.
Teściowa dobrze ze tez pracuje tu w szpitalu tylko na innym oddziale. Przyniosła mi kawę bo ona też dobra na zespół popunkcyjny.
 
reklama
I jak się czujesz ?
W nocy miałam kilka skurczów, które mnie wybudzały ale nic więcej sie z tego nie rozkręciło. Teraz też podbrzusze troszkę pobolewa jak na okres co jakiś czas ale nic więcej się nie dzieje. Na szczęście ani razu w nocy nie rozbolały mnie pachwiny jak wstawałam do wc i młody w brzuszku grzecznie spał całą noc :)
 
Do góry