reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej temperatura spadła na noc a ja nadal stopy jak słoń . A u ciebie chociaż ciut lepiej ? Film super! Ja kocham musicale, świetna obsada , gościnnie nawet występuje CHER <3 taki pozytywny - warto obejrzeć dla relaksu .
No u mnie też spadła i jest dużo, dużo lepiej[emoji16]
Może jeszcze się wybiorę w takim razie do kina[emoji16]
 
reklama
Współczuję...Ale jeszcze trochę musimy wytrzymać. Mnie co noc kłuje tam na dole. Nie mogę się ułożyć, bo mi to dokucza i przez to nie śpię, a rano nadrabiam ze zmęczenia...
Ja wlaśnie z reguły nie nadrabiam tych bezsennych nocek i dziwie się sama sobie, że jeszcze jakoś funkcjonuję ;)
 
To mnie na szczęście w nocy nie męczyły aż tak, coś tam czułam, ale ogólnie spałam. Najgorzej jak mąż ma teraz nocki :( ale w razie czegoś jakoś dotrze do Ciebie czy wtedy ktoś inny jest "w pogotowiu"?
Tata jest w pogotowiu na ten czas kiedy mąż jest w pracy. A ja wlaśnie zostałam obudzona przez skurcz :/
 
Mi też łapie już obie piersi, 40minur wisiała ciągnęła oi głodna , mało mleka jeszcze mam, miękkie piersi. Dokarmiali ja butelka ale dalej płacze. Wzięła ja położna żeby sprawdzić brzuszek , może to od tego tak krzyczy. A wy jak się czujecie ? Jak minął poród ?
Ogolnie czuje sie jak by mnue samochod orzejechal hyhy.. mam zakwasy na rekach ,nogach.. wszedzie.. boli mnie rana krocza jeszcze;) mala dzis w nocy niby szalala.. dostala cyca i zadowolona usnela ze mna w lozku hyhy cwaniara jedna :D
 
Śliczna jest ❤️ jaki rozmiar ma na sobie ?
Moja niby duża a w pajacyku 56 pływa , jedynie body jakoś ubrałam i w miarę jest wporzadku. Nie wiem w co ja będę ubierała , skoro najmniejsze rozmiary są tak duże na nią :/ chyba , że po tygodniu beda akurat :)
Dzieki :* Nie wiem.. bo to szpitalne ;) ale chyba 56 bo jej za duze troche ;)
 
Ja mam wizyte po miesiacu, w piatek. A Ty chodzisz na NFZ? Co ile masz wizyty? Moze tym razem Cie zbada i na wszelki wypadek da skierowanie na wywolanie

Ja jestem ostatnio u niego co tydzień. Wywoływać raczej nie będzie bo jeszcze termin nie minął. U mnie wszystko przebiega prawidłowo więc pewnie dlatego ogranicza się do rozmowy. Nie wiem, może nie chce nic naruszyć żebym nie rodziła w przychodni. Nie mam pojęcia.
 
reklama
@KatiNails jak tam sie miewasz?

@miloscwczasachpopkultury daj znać , jak Ci minęła nocka.

Ja dzis mam znowu badane przepływy pod wieczór , jutro KTG i beda tak mnie kontrolować az do terminu CC. Jesli nadal przyrost bedzie słaby jest opcja , ze trafie do szpitala . Samo z siebie póki co nie dzieje sie nic . Zero czopu ,czy skurczów przepowiadających , od tylko normalne dolegliwości na koncowce- popuchnięte nogi , ból krzyża przy nadmiernym schylaniu i brzuch wiszący na kolanach - dosłownie .
 
Do góry