reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Gratuluję bezpiecznego tygodnia [emoji16] i jak psychiczne nastawienie? możesz rodzić czy jeszcze nie chcesz? [emoji16]
Dzieki :)
Psychicznie mogę rodzić chyba , jestem jeszcze spokojna o dziwo :D ale nie mogę jeszcze bo za tydzień w poniedziałek dopiero będę miała wszystkie świeże wyniki do teczki :) niech jeszcze mała posiedzi z tydzień albo dwa i może wychodzić :) i mam nadzieję że nie będzie max 3 kg ważyła tylko tak ciutke więcej żeby wyglądała jakoś w ubraniach bo mam na 56 najmniejsze , na 50 nie mam :D :D
 
reklama
@oliwiapatrycja to pięknie[emoji7][emoji16] to jeszcze tydzień i będziesz wszystko wiedzieć[emoji4] Szybko minęło[emoji4]
Jak nie sprawdzam codziennie w aplikacji który tydz już mam , tylko tak co kilka dni to jakoś szybciej zlatują mi tygodnie :) teraz żyje aby do wizyty bo ciekawa jestem wyników , będę mieć ktg , sprawdzi szyjkę i wtedy chciała bym już usłyszeć że coś zaczyna się już dziać :p
 
Chyba bardzo nie mogę doczekać się małej bo ostatnio co parę dni zmieniam zestaw ubranek na wyjście ze szpitala dla Malwinki i już mam co innego przygotowane :D albo przeglądam co jakiś czas torbę do szpitala , oglądam ciuszki w szafie i tak patrzę co jej założę jak będzie w domu co będzie do siebie pasować itp .. :D
Czy tylko ja tak mam ?
 
Jak nie sprawdzam codziennie w aplikacji który tydz już mam , tylko tak co kilka dni to jakoś szybciej zlatują mi tygodnie :) teraz żyje aby do wizyty bo ciekawa jestem wyników , będę mieć ktg , sprawdzi szyjkę i wtedy chciała bym już usłyszeć że coś zaczyna się już dziać :p
No i bardzo dobrze[emoji16] zdrowe podejście masz[emoji16] ten tydzień też szybko zleci[emoji8]
 
Chyba bardzo nie mogę doczekać się małej bo ostatnio co parę dni zmieniam zestaw ubranek na wyjście ze szpitala dla Malwinki i już mam co innego przygotowane :D albo przeglądam co jakiś czas torbę do szpitala , oglądam ciuszki w szafie i tak patrzę co jej założę jak będzie w domu co będzie do siebie pasować itp .. :D
Czy tylko ja tak mam ?
Ja wiem że na pewno tak nie mam [emoji23]
Mam torbe , chce ją trochę przepakować ale nie mogę się za to zabrać .. nie mówiąc o ciuszkach.. nie mam nic przygotowane i też lenistwo [emoji39]
Tylko ja się zastanawiam czy jest sens przygotowywać jak nie wiadomo jakie się dziecko urodzi. Czy nie prościej będzie jak mąż wybierze cos z szafki jak już mały będzie na świecie .. przecież to też jego dziecko niech się postara [emoji23][emoji23]
 
reklama
Chyba bardzo nie mogę doczekać się małej bo ostatnio co parę dni zmieniam zestaw ubranek na wyjście ze szpitala dla Malwinki i już mam co innego przygotowane :D albo przeglądam co jakiś czas torbę do szpitala , oglądam ciuszki w szafie i tak patrzę co jej założę jak będzie w domu co będzie do siebie pasować itp .. :D
Czy tylko ja tak mam ?
Nie tylko, też tak mam [emoji16][emoji16]
 
Do góry