reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Siostra bedzie miała swoj kącik typowo dziewczęcy - mam nadzieje , ze tez bedzie zadowolona , u niej bedzie więcej dodatków.

A ja miałam byc Martyna , ale moj tata pojechał zarejestrować i przemyślał , ze Magdalena mu sie lepiej podoba i tak mnie zarejestrował , domyślacie sie miny i reakcji mojej mamy jak wrócił i ja powiadomił ?;)
U mnie było podobnie. Tata poszedł do urzędu mnie zarejestrować jako Joanna a wrócił z aktem w którym byłam Janina ☺ moja mama jak to zobaczyła to nawet tato butów nie zdjął i musiał biegiem lecieć to odkręcić. Na szczęście się udało bo w tym samym dniu jeszcze. Na drugi dzień jakby poszedł to byłoby pozamiatane i byłabym Jasia zamiast Asia ☺

Boże jak mnie mój mały kopie po żebrach to nie mogę sobie pozycji znaleźć.. i te z prawej strony sobie upodobał.
 
A tak w ogole to Hejo.. :D
@klaudiaa975 moja corcia jak byla mala mowila na kuzynke o imieniu Klaudia --> Kałka :D
@miloscwczasachpopkultury daj na luz, ludzie lubia drake i czepianie sie wszystkich nie patrzac na siebie.. ;)
@karkula309 tez nam humorek jeszcze :D
@KatiNails pieknie wygladacie ❤
@Gienio piekne to lozeczko ❤
@Vanilia120 ja tez myje okno dwa razy na rok :D przed muchami i po muchach :D [emoji23]

A tak.. nie bylo mnie dzis.. zrobilismy z mezulem jakies 200km objazdowki.. ogladalismy mieszkania i krag zainteresowanych sie zmniejsza ;) pod koniec juz zaczal mnie bolec brzuch na dole od siedzenia i tych polskich drog ;) teraz leze :p poza tym musze zmienic diete bo mam zaparcia i hemoroidy i zauwazylam ze krewka mi leci od trzech dni z dupci :/ tzn nie duzo takie tyci tyci kropeczki ,wiec te hemoroidki sa naruszane.. i nie wiem co jesc zeby bylo dobrze :/ wiem ze zero cukru.. i co jeszcze?
Dzis w nocy myslalam ze sama sobie zrobie cc ,mam tak pokopane zebro,ale bylam zla bo bolalo bardzo.. sie tak rozpychala jak cholera.. na zebro,pod zebro,nad zebrem,w miednice,biodra.. mam dosc.. ;)

Powiem tobie że hemoroidy w naszym wypadku to nie koniecznie jedzenie. Dziecko ucisk robi żył więc ja mam na przykład mocno od tego. Jakby to powiedzieć hemoroidy opuściły swoje lokum i są poza domem ;) mam nadzieję że wrócą do siebie po porodzie. Weź sobie czopki ale takie które nie wnikają do organizmu bo po porodzie gdzie się prze będzie gorzej.
 
U mnie było podobnie. Tata poszedł do urzędu mnie zarejestrować jako Joanna a wrócił z aktem w którym byłam Janina ☺ moja mama jak to zobaczyła to nawet tato butów nie zdjął i musiał biegiem lecieć to odkręcić. Na szczęście się udało bo w tym samym dniu jeszcze. Na drugi dzień jakby poszedł to byłoby pozamiatane i byłabym Jasia zamiast Asia ☺

Boże jak mnie mój mały kopie po żebrach to nie mogę sobie pozycji znaleźć.. i te z prawej strony sobie upodobał.
Wyglada na to, ze wielu naszych tatusiów nie ogarnęła sytuacji :) pewnie juz w połowie drogi zapominali , jakie to miało byc imię a nie było kiedys opcji zadzwonić i sie podpytać . Mojego ponoć panie w urzędzie przekonały do zmiany i nie umiał odmówić .
 
Torcik czekoladowy ☺
Ale wkurzyłam się bo nie mogłam ubić śmietany pierwszy raz w życiu. Mój mąż oczywiście z podtekstem do mnie, że wyszłam z wprawy ☺ musiałam użyć żelatyny jak nigdy i jakoś się krem uratował. Najgorzej , że sklepy były dziś zamknięte . Tak to pojechałabym kupić nową śmietanę.
No jakoś się udał.☺ oczywiście nie byłabym sobą w tej ciąży jakbym o czymś nie zapomniała. O świeczkach. I dmuchania nie było☺ ale mój stwierdził , że lepiej bo po wczorajszym grillu to jego dmuchanie w ogień byłoby niebezpieczne☺

Czasem z tymi śmietanami tak bywa, że nie chcą się ubić :( i przeważnie na imprezę a na codzień zawsze się ubiją. Ha ha a może faktycznie z wprawy wyszlas:p
 
Mój brzuszek też nieraz dziwnych kształtów przybiera. Nagle się kwadratowy robi☺ co te maluchy wtedy tam wyprawiają.. ☺
Czasami jak patrzę na Wasze zdjęcia brzuszków i tych akrobacji to żałuję że mam łożysko na przedniej ścianie :D ale za to mnie prawie w ogóle te kopniaczki nie bolą, chyba że grzebie mi paluszkami na wzgórku lonowym to wtedy tak.:oops:
 
Wkoncu bezpieczny tydzień :)
29 stycz/ 9 lipiec
1531117557105.jpg
 

Załączniki

  • 1531117557105.jpg
    1531117557105.jpg
    203,9 KB · Wyświetleń: 444
reklama
Hejka[emoji847]
Razem z moja mała panną w brzuchu nie śpimy od 5[emoji85] mąż wyjechał w delegacje do Włoch, wroci w środę także mamy trochę czasu na odpoczynek. Stwierdzam ze przy mężu więcej robię niż bez niego [emoji3] byłam już po bułeczki i szamie śniadanie ;) jakie plany na dzisiaj dziewczyny?[emoji846]
 
Do góry