reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Za taki stan to mega okazja :)

Lecam po kapuchę na jutrzejsze gołąbki i może dotlenić trzeba mózg troszkę na podwórku, a potem zrobię placki ziemniaczane... chrzanić dietę, jak chcę placków :)
Miłego popołudnia dziewczyny :)

mniam..zrobiłyście mi smaka dziewczyny na gołąbki :D :D ja byłam na zakupach, i już truskawek w ogóle nie było a taka miałam ochotę na koktajl :(
 
reklama
Ja od lat noszę biustonosze firmy Ava półusztywniane z fiszbinami jakoś mi się nie wbijają choć ostatnio mnie cisną moje stare. Muszę się wybrać po nowe już takie do karmienia ze 3szt 2szt wezmę miękkich i jeden półusztywniany. Nie miałam biustonoszy do karmienia z tej firmy ale widziałam na necie, że mają spory wybór. Kupić muszę stacjonarnie bo zanim mi coś przypasuje to muszę kilkanaście zmierzyć bo mało który ładnie leży. Czasami jeszcze z firmy alles pasują i mają duże rozmiary do J czy K.
ja ostatnio kupowałam w Kontri online kilka staników, w tym z Ava. Pomierzyłam w domu i oddałam 5, a zachowałam jeden. Kontri ma opcje darmowego zwrotu paczkomatem więc za dostawę i zwrot nie płaciłam.
Ja wolę tak, niż mierzyć w sklepie i gonić tą brafitterkę ("ta miseczka ale mniejszy obwód. Ten obwód ale większa miseczka" itd) ale to oczywiście kwestia preferencji :)
 
Lepsze TO niż pielucha zwieszona z budy. Chyba, że masz parasolkę, bo jeśli tak, to raczej nie potrzeba, a jeśli nie masz, to ja bym to kupiła. Dodam, że takie daszki można znaleźć z filtrami UVA/B także warte przemyślenia.


Ja w końcu się zdecydowałam, po długim weekendzie powinnam go odebrać od kuriera :D
Link do: REZERWACJA Sprzedam wózek bliźniaczy 3w1
Tylko jeszcze chłopa muszę oświecić, że taka kwota mi będzie potrzebna :p


Jedyna bajka na jakiej ryczę, to "Król Lew" w szczególności jak Simba próbuje obudzić tatę. Znam tę bajkę od podstawówki i za każdym razem beczę :D i może jeszcze "Mustang z dzikiej doliny"... a jak by się przypatrzeć głębiej, no jakaś komedia romantyczna też by mnie rozkleiła... może dlatego nie oglądam TV...

Luiza a zmieścisz się z wózkiem bliźniaczym w drzwiach itd? Bo są takie wózki jeden za drugim i w tym ten z tyłu wyżej osadzony by było widać malucha.
 
Lepsze TO niż pielucha zwieszona z budy. Chyba, że masz parasolkę, bo jeśli tak, to raczej nie potrzeba, a jeśli nie masz, to ja bym to kupiła. Dodam, że takie daszki można znaleźć z filtrami UVA/B także warte przemyślenia.


Ja w końcu się zdecydowałam, po długim weekendzie powinnam go odebrać od kuriera :D
Link do: REZERWACJA Sprzedam wózek bliźniaczy 3w1
Tylko jeszcze chłopa muszę oświecić, że taka kwota mi będzie potrzebna [emoji14]


Jedyna bajka na jakiej ryczę, to "Król Lew" w szczególności jak Simba próbuje obudzić tatę. Znam tę bajkę od podstawówki i za każdym razem beczę :D i może jeszcze "Mustang z dzikiej doliny"... a jak by się przypatrzeć głębiej, no jakaś komedia romantyczna też by mnie rozkleiła... może dlatego nie oglądam TV...

O tak Król lew to mój wyciskacz łez od najmłodszych lat ! :d
 
A ja dziś na obiadek mam pierogi z truskawkami a wczoraj robilam gołąbki to na dziś mi zostały IMG_20180525_112257.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180525_112257.jpg
    IMG_20180525_112257.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 95
A i dzis boli mnie chwilami podbrzusze.. tzn jak szlam to czulam,tak jakos dziwnie.. nie byl to raczej kopniak.. chyba musze przystopowac ,chociaz wydaje mi sie ze duzo nie robie w domu :( moze nospa pomoze?
 
reklama
Do góry