reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Karolcia jak będzie anestezjolog wolny to bierz. Chociaż może być ciężko bo u nas wiesz że w szpitalu lubią ciąć na potęgę ;)
Wiem kochana ale zamierzam walczyć o poród siłami natury jeśli nie będzie przeciwskazan medycznych :D czytam i czytam o tym znieczuleniu i nie wiem .. fajnie że mniej boli ale czytam o możliwości powikłań ( rzadko bo rzadko ) to jakoś się trochę boje.. nie wiem czy to jakieś moje starodawne podejscie czy co :/
Muszę chyba porozmawiać z kimś kto to miał ;)
 
reklama
Ja wczoraj miałam na obiad gołąbki :D

Znalazłam na allegro taki daszek do wózka i tak myśle czy się by przydal czy to zbędna rzecz...Zobacz załącznik 860254

Ja taki kupuję :)
Screenshot_2018-05-25-12-51-30-700_com.opera.browser.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-25-12-51-30-700_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-05-25-12-51-30-700_com.opera.browser.png
    144 KB · Wyświetleń: 336
Wiem kochana ale zamierzam walczyć o poród siłami natury jeśli nie będzie przeciwskazan medycznych :D czytam i czytam o tym znieczuleniu i nie wiem .. fajnie że mniej boli ale czytam o możliwości powikłań ( rzadko bo rzadko ) to jakoś się trochę boje.. nie wiem czy to jakieś moje starodawne podejscie czy co :/
Muszę chyba porozmawiać z kimś kto to miał ;)
Pogadaj z kimś [emoji16] ja jestem zdania, że jeśli może mi coś pomóc w bólu to biorę [emoji16]
 
Kurcze dziewczyny pewnie już był poruszany temat znieczulenia zewnątrzoponowego.. u mnie temat dopiero teraz na czasie była wczoraj położna i mnie próbowała przekonać do tego a ja jakoś sceptyczna jestem.. decydujecie się ?

Ja w pierwszej ciąży nie rozważałam w ogóle znieczulenia. Taka była "pro natura", że tyle kobiet dało rade bez to i po co mi, naczytałam się że to spowalnia akcję, bałam się że nie będę czuła skurczy i nie będę wiedziała kiedy przeć. A nie chciałam sobie wtedy dodatkowo komplikować ;)
Ale, jak się zaczęły skurcze i naku**wiały tyle godzin to gotowa byłam błagać na kolanach o znieczulenie i było mi już totalnie wszystko jedno :D hihihi. Niestety nei było anestezjologa bo w tym szpitalu tak jest że jest rzadko, dodatkowo cwześniej trzeba w szpitalu wypełnić ankietę i wywiad z anestezjologiem. Także nie dane mi było wtedy dostać, ale może i lepiej, akcja poszła potem mega szybko i ani się nie obróciłam i tuliłam już syneczka przy piersi :)

Bratowa rodziła 3 miesiące temu i dostała znieczulenie. Poleca. Powiedziała że bóle całkiem nie ustępują, więc wiesz co i jak, ale przynosi ogromną ulgę. Jednak u niej ulga trwała max 45 minut, mówi że potem od nowa się zaczęło, więc za długo nei trzyma. Ale uważam że warto nawet poczuć te 45minut ulgi, to naprawdę sporo! No i u niej po znieczuleniu akcja na maxa się rozkręciła, więc nie wiem czy to przypadek czy rzeczywiście od znieczulenia ;)

Ja teraz rodzę w tym samym szpitalu więc raczej też bez. Ale dam radę (inaczej na bank będę gęgać przy bólach) :D
 
Wiem kochana ale zamierzam walczyć o poród siłami natury jeśli nie będzie przeciwskazan medycznych :D czytam i czytam o tym znieczuleniu i nie wiem .. fajnie że mniej boli ale czytam o możliwości powikłań ( rzadko bo rzadko ) to jakoś się trochę boje.. nie wiem czy to jakieś moje starodawne podejscie czy co :/
Muszę chyba porozmawiać z kimś kto to miał ;)
Jak dla mnie poród ze znieczuleniem to dalej jest poród siłami natury :D
 
Pogadaj z kimś [emoji16] ja jestem zdania, że jeśli może mi coś pomóc w bólu to biorę [emoji16]
Ja niby też ale jak czytam że może zdarzyć się tak że podczas porodu nie będę czuła nóg to ogarnia mnie strach :D no i czytam o dyskwalifikacji do znieczulenia. Wady kręgosłupa i nadwaga może przeszkadzać. Mam skoliozę i nadwagę więc może natura podejmie za mnie decyzje :D
 
reklama
Do góry