reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Czy któraś z Was ma regukarne skurcze ?
W ciągu pół godziny naliczyłam już z 6 , brzuch mnie boli od kad tylko wstałam z łóżka.. nie wiem czy to mogą być te skurcze bezpieczne przepowiadające ? Czy coś złego ? Muszę jutro dzwonić do lekarza bo zaczynam się martwic..
Trochę za dużo. Weź no- spe a jak nie minie to leć na IP
 
reklama
Do tych niewymiarowych można zawsze uszyć pościel, ale to trzeba mieć albo odpowiednich znajomych albo umieć samemu i też posiadać maszynę do szycia.
 
Trochę za dużo. Weź no- spe a jak nie minie to leć na IP

Dokładnie. Weź nospe,, połóż się i jak nie przejdzie to na IP. Ja jestem w 3ciej ciąży i nigdy nie miałam żadnych regularnych skurczy nawet tych Braxtona nie czuję.
Jedyne skurcze jakie miałam to dopiero te porodowe.

Wzięłam magnez, nospe i trochę puściło. Ale wyszłam posiedzieć do parku z koleżanką i jej 2ttgodniowym synkiem , jak siedziałam było dobrze ale jak wracałam to znowu kłuje mnie podbrzusze, raz pojawił się skurcz a teraz leże bo jak chodzę to boli.. jutro dzwonię do lekarza chyba , że do wieczora będzie gorzej to wtedy szpital.. bo już sobie dobralam do głowy albo mam rację i chyba brzuch mi się obniżył..
To tych Braxtona-Hicksa się nie odczuwa ? Są bezbolesne ?
 
Wzięłam magnez, nospe i trochę puściło. Ale wyszłam posiedzieć do parku z koleżanką i jej 2ttgodniowym synkiem , jak siedziałam było dobrze ale jak wracałam to znowu kłuje mnie podbrzusze, raz pojawił się skurcz a teraz leże bo jak chodzę to boli.. jutro dzwonię do lekarza chyba , że do wieczora będzie gorzej to wtedy szpital.. bo już sobie dobralam do głowy albo mam rację i chyba brzuch mi się obniżył..
To tych Braxtona-Hicksa się nie odczuwa ? Są bezbolesne ?
Niby nie są bolesne ale możesz je odczuwać :)
 
Wzięłam magnez, nospe i trochę puściło. Ale wyszłam posiedzieć do parku z koleżanką i jej 2ttgodniowym synkiem , jak siedziałam było dobrze ale jak wracałam to znowu kłuje mnie podbrzusze, raz pojawił się skurcz a teraz leże bo jak chodzę to boli.. jutro dzwonię do lekarza chyba , że do wieczora będzie gorzej to wtedy szpital.. bo już sobie dobralam do głowy albo mam rację i chyba brzuch mi się obniżył..
To tych Braxtona-Hicksa się nie odczuwa ? Są bezbolesne ?
Ja czytałam takie różne artykuły i na tym się opieram
Screenshot_2018-05-20-14-33-12-432_com.android.chrome.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-20-14-33-12-432_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2018-05-20-14-33-12-432_com.android.chrome.jpg
    61 KB · Wyświetleń: 409
reklama
Do góry