reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wzięłam magnez, nospe i trochę puściło. Ale wyszłam posiedzieć do parku z koleżanką i jej 2ttgodniowym synkiem , jak siedziałam było dobrze ale jak wracałam to znowu kłuje mnie podbrzusze, raz pojawił się skurcz a teraz leże bo jak chodzę to boli.. jutro dzwonię do lekarza chyba , że do wieczora będzie gorzej to wtedy szpital.. bo już sobie dobralam do głowy albo mam rację i chyba brzuch mi się obniżył..
To tych Braxtona-Hicksa się nie odczuwa ? Są bezbolesne ?
Ja je udczuwam ale one są góra 5 razy dziennie i są bardzo krutkotrwale
 
reklama
Kolderke dla malucha mam 120×90. Do łóżeczek to chyba standard.
Moja trzylatka śpi zaś pod 100×135.

Ja przyznam że odczuwam intensywnie niekiedy skurcze B-H. Mam dość wysoki próg bolu A są przeze mnie wyraźne odczuwalne jako bolesne. Ale ja już mam porody za sobą więc wiem że to jeszcze nie punkt zero :)
 
Kolderke dla malucha mam 120×90. Do łóżeczek to chyba standard.
Moja trzylatka śpi zaś pod 100×135.

Ja przyznam że odczuwam intensywnie niekiedy skurcze B-H. Mam dość wysoki próg bolu A są przeze mnie wyraźne odczuwalne jako bolesne. Ale ja już mam porody za sobą więc wiem że to jeszcze nie punkt zero :)
Mam nadzieję, że tylko panikuje i u mnie to też jeszcze nie to.
Tylko czy bezpieczne takie bóle , kłucie i skurcze w jednym..
 
I brzuch wporzadku jest , czy też myślicie , że nisko ?
IMG_20180520_144740_600x800.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180520_144740_600x800.jpg
    IMG_20180520_144740_600x800.jpg
    144,5 KB · Wyświetleń: 120
Bol miesiaczkowy do tego skurcz całej macicy i puszcza. Przy tym jest mi duszno
Okej , czyli wporzadku jest u mnie w takim razie.
Dziękuje za odpowiedzi dziewczyny :**
Trochę jestem przewrażliwiona od kad słyszę od lekarzy , że grozi mi poród przedwczesny :( byle by czerwiec minął i wtedy niech się dzieje co chce, ciaza będzie donoszona..
 
I brzuch wporzadku jest , czy też myślicie , że nisko ?
Zobacz załącznik 858655
Ja tych B-H nie czuję nie wiem dlaczego, w żadnej ciąży nie czułam.
Brzuch mi się wydaje ok, nie jest jakoś nisko.
Najlepsze co możesz to leż, obserwuj. Jeśli przy leżeniu jest ok to bym się nie martwiła. Jeśli przy leżeniu nie będzie lepiej to bym się wybrała do lekarza albo chociaż zadzwoniła do swojego.
 
reklama
Mi też przez tego guza na jajniki grozi wcześniejsze rozwiązanie ciąży i tak się modlę żeby chociaż do tego 33-34tc dotrwać. Wiadomo najlepiej urodzić w terminie ale jak minie 32tc to będę o wiele spokojniejsza. W szpitalu jak byłam mówili, że 30tc to już jest bardzo dobrze. Była tam dziewczyna, która w 22tc trafiła do szpitala bo odeszły jej wody i tak jej mówili, że jak dotrwa do 30tc to jest już dobrze. To był szpital kliniczny gdzie przedwczesnych porodów jest dużo.
 
Do góry