reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
KatiNails ja mam już 2 synów oboje mają stueerdzony zespół Aspergera czyli poprostu nadruchliwości boimy się że brat także będzie miał takie en rgiczne geny....
witam, przeglądałam forum i przez przypadek przeczytałam twojego posta odnośnie aspargera i muszę się wypowiedzieć : )
asparger to w żadnym wypadku nadruchliwosc! to tylko i wyłącznie łagodniejsza forma autyzmu objawiajaca sie przede wszystkim obsesyjnymi zainteresowaniami, problemami z komunikacją niewerbalna. język osoby z zespołem aspargera jest zbyt pedantyczny, pozbawiony indiomow i potocznej mowy jest tego sporo... często również osoby takie mają niezdarnosc ruchową i zaburzenia manualne, więc może twoi synowie wcale nie mają aspargera?
pozdrowiam :)
 
Dziewczyny muszę kupić sukienkę na komunię macie jakieś sprawdzone sklepy dla ciężarnych?
Powiem szczerze że ostatnio też szukałam sukienki na komunię i łatwo nie było. Przeszukałam internet ale nie zamówiłam nic bo bałam się co mi przyjdzie jaki mam wziąść rozmiar, ale to była słuszna decyzja . Poszłam do sklepu dla cieżarnych u mnie w mieście, byłam w trzech i o matko zgroza chciałam czuć się w sukience jak kobieta a nie worek na ziemniaki to była jedna wielka masakra ..... jak nie szeroka w biuście to lużna w brzuszku albo wąska na piersiach nic nie kupiłam i byłam strasznie rozczarowana i rozżalona. Mąż namówił mnie abyśmy poszli do sklepu z sukienkami tam gdzie zawsze kupuję sukienki lub coś eleganckiego i dopiero tam ekspedientka pomogła dobrać coś do brzuszka rozsnącego. Teraz jest dużo sukienek over size w zwykłych sklepach może warto przymierzyć chciaż nie wiem czy takie lubisz
 
@Sindi_@ ja zamówiłam z c&a przyszłą dzisiaj i się załamałam że jak wór wyglądam więc od razu spakowałam i będę odsyłać. Mialam tak jedną sprzed ciąży w której dobrze się czułam ale już brzuszek się nie mieści. Może masz rację pójdę jutro do galerii może znajdę coś odcinanego pod biustem i puszczonego. Ale masakra jakaś jakie te ubrania robią:((
 
Dziewczyny ja ostatnio zainspirowałam się zrobieniem takiego kolażu tzn będą łącznie 4 zdjęcia, pierwsze z testem, drugie teraz jak mam brzuszek większy i zdjęcie usg i później zrobię tak w 38 tygodniu tez brzuchol z usg, a na końcu taka sama pozycja, ta sama sukienka, ja + nóżki dzidzi na moich kolanach i tam gdzie wcześniej zajmował miejsce brzuchol. Oprócz tego, że co 2 tyg robię zdj stanu brzuszka to coś takiego sobie wymyśliłam i to nawet będę chciała w taka ramkę i na półkę do pokoiku małej ;)

Zobacz załącznik 853327Zobacz załącznik 853328
 
Dziewczyny, czy są wogole jakieś witaminy żeby nie odbijalo się rybą ? :p
ja biorę MAMA dha i czasem niestety czasen odbija mi się rybą, fuuj ... Musze chyba zmienić na inne

Ja w ciaży wogole nie mogalam zniesc zadnego intensywnego zapachu. O jedzeniu ryb mogalam tylko pomarzyć. Lekarz polecil mi zebym piła smakowy tran. Ja pilam tran mollersa o smaku owocowym. Mozna go pic w ciazy jest bardzo smaczny i nie pachnie ryba.
 
@Sindi_@ ja zamówiłam z c&a przyszłą dzisiaj i się załamałam że jak wór wyglądam więc od razu spakowałam i będę odsyłać. Mialam tak jedną sprzed ciąży w której dobrze się czułam ale już brzuszek się nie mieści. Może masz rację pójdę jutro do galerii może znajdę coś odcinanego pod biustem i puszczonego. Ale masakra jakaś jakie te ubrania robią:((
To racja wiem jaki się poczułaśo_O. W normalnych sklepach jest dużo sukienek z odcięciem pod biustem lub z gumka na brzuszku także myślę że napewno coś znajdziesz :-D
 
Dziewczyny ja ostatnio zainspirowałam się zrobieniem takiego kolażu tzn będą łącznie 4 zdjęcia, pierwsze z testem, drugie teraz jak mam brzuszek większy i zdjęcie usg i później zrobię tak w 38 tygodniu tez brzuchol z usg, a na końcu taka sama pozycja, ta sama sukienka, ja + nóżki dzidzi na moich kolanach i tam gdzie wcześniej zajmował miejsce brzuchol. Oprócz tego, że co 2 tyg robię zdj stanu brzuszka to coś takiego sobie wymyśliłam i to nawet będę chciała w taka ramkę i na półkę do pokoiku małej ;)

Zobacz załącznik 853327Zobacz załącznik 853328
Świetny pomysł:-D ja planuję zrobić tak że w ramkę oprawię najpierw test potem zdjęcia z usg i na końcu maleństwo. To napewno będą piękne pamiątki
 
Zakupy w aptece zrobione :D jutro reszta :) ile spokoju na głowie ❤️
IMG_20180504_133016_800x600.jpg


Jeszcze mi tylko powiedzcie , jakie chusteczki z tego babydremu mam kupić ? Bo były kolory : niebieski, pomarańczowy, zielone i za nic w świecie nie wiedziałam które kupić :p
 

Załączniki

  • IMG_20180504_133016_800x600.jpg
    IMG_20180504_133016_800x600.jpg
    180,1 KB · Wyświetleń: 438
reklama
Zakupy w aptece zrobione :D jutro reszta :) ile spokoju na głowie [emoji173]️Zobacz załącznik 853337

Jeszcze mi tylko powiedzcie , jakie chusteczki z tego babydremu mam kupić ? Bo były kolory : niebieski, pomarańczowy, zielone i za nic w świecie nie wiedziałam które kupić :p


Ja mam niebieskie, 4 opakowania po 80 szt i dałam 18 zł za to w Rossmanie :)
 
Do góry