reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jutro z rana idę na glukoze.. Już się całą trzęse na myśl o tym. Ale jak większość z Was dala radę to myślę że może nie będzie tak źle. I jutro też jedziemy po wózek Riko Nano 3w1. Już się nie mogę doczekać. Kto wizytuje w najbliższym czasie?
 

Załączniki

  • 20180504_135857.png
    20180504_135857.png
    524,8 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Zakupy w aptece zrobione :D jutro reszta :) ile spokoju na głowie ❤️Zobacz załącznik 853337

Jeszcze mi tylko powiedzcie , jakie chusteczki z tego babydremu mam kupić ? Bo były kolory : niebieski, pomarańczowy, zielone i za nic w świecie nie wiedziałam które kupić :p

No no trochę kupiłaś :)
Zauważyłam u Ciebie cążki do paznokci przeznaczone dla malucha i trochę mnie dziwi ta produkcja. Przecież dziecko samo sobie ich nie obetnie a wielkość dłoni dorosłego człowieka jest większa ;) nie boicie się że będzie się wyślizgiwać z dłoni ? :) Nie lepiej normalnych cążków używać wielkosciowo?
Mam wrażenie że firmy czasem wykorzystują rodziców takimi rzeczami.
 
Zakupy w aptece zrobione :D jutro reszta :) ile spokoju na głowie [emoji173]️Zobacz załącznik 853337

Jeszcze mi tylko powiedzcie , jakie chusteczki z tego babydremu mam kupić ? Bo były kolory : niebieski, pomarańczowy, zielone i za nic w świecie nie wiedziałam które kupić :p
Łojejujeju ile tego :D super :) kurde muszę się zabrać za tą wyprawkę wreszcie :D z dnia na dzień to przesuwam. Tylko ciuszki mnie tak mega cieszyły, że nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam wczoraj ostatnią partię z h&m i mam już wszystko z ciuszków :) za resztę nie mogę się wziąć.
 
Jutro z rana idę na glukoze.. Już się całą trzęse na myśl o tym. Ale jak większość z Was dala radę to myślę że może nie będzie tak źle. I jutro też jedziemy po wózek Riko Nano 3w1. Już się nie mogę doczekać. Kto wizytuje w najbliższym czasie?


Moim zdaniem za bardzo się martwicie i nakręcacie tą glukozą, na pewno nie należy to do przyjemnych badań, ja sama jestem tydzień przed pójściem na krew, mocz i glukozę, ale staram się myśleć pozytywnie. Wypije to, poczekam 2,5 h, wezmę sobie ciekawą książkę do poczytania i jakoś dam radę :) grunt to pozytywne nastawienie, wiadomo teoche można się obawiać, ale nie aż tak stresować.

Ja mam 14 maja wizytę następna o 10 :) i wtedy tez jedziemy po komode białą z 5 szufladami za 165 zł, bo jest tam hurtownia mebli HAAG z Allegro.
 
reklama
Moim zdaniem za bardzo się martwicie i nakręcacie tą glukozą, na pewno nie należy to do przyjemnych badań, ja sama jestem tydzień przed pójściem na krew, mocz i glukozę, ale staram się myśleć pozytywnie. Wypije to, poczekam 2,5 h, wezmę sobie ciekawą książkę do poczytania i jakoś dam radę :) grunt to pozytywne nastawienie, wiadomo teoche można się obawiać, ale nie aż tak stresować.

Ja mam 14 maja wizytę następna o 10 :) i wtedy tez jedziemy po komode białą z 5 szufladami za 165 zł, bo jest tam hurtownia mebli HAAG z Allegro.

Ja równiutko za tydzień idę na glukozę i resztę badań z krwi, a wizyta u gina 15 maja :D
 
Do góry